Zen, to není jen filozofie. Je to i elegance, krása a propracovanost v každém detailu. Své o tom ví i modelka a nekorunovaná česká královna selfie Simona Krainová.

Její momentky ze života pravidelně sleduje na Instagramu skoro 300 tisíc fanoušků. K focení na sociální sítě používá prémiový smartphone ZenFone 3 Deluxe. Simona se zároveň loni stala ambasadorkou celé řady telefonů Asus ZenFone 3.ZenFone 3 Deluxe je vlajkovou lodí „nabušenou“ těmi nejlepšími parametry a prémiovými materiály. Jeho design a svůdné tvary ve spojení se zlatým provedením ocení každá elegance chtivá žena. Skvěle „umí“ fotky a videa zásluhou 23megapixelového foťáku s laserovým ostřením a funkcí sledování pohybu, takže vaše snímky už nikdy nebudou roztřesené. O tom, jak se záběry povedly, se můžete ihned přesvědčit na prostorném 5,7palcovém displeji s Full HD rozlišením, na kterém vynikne každý detail. Aby se k nim nedostal nikdo nepovolaný, pečlivě pohlídá rychlá čtečka otisků prstů.
Spolehlivým společníkem, který se bude skvěle vyjímat v každé kabelce, jsou i další dva smartphony ze série ZenFone, modely ZenFone 3 a ZenFone 3 Max. ZenFone 3 zaujme precizností a elegancí skleněného těla v kombinaci s kovovým rámečkem a ZenFone 3 Max s tenkým kovovým tělem zase ocení každý, koho nebaví nabíjet každý den, protože jeho výdrž dosahuje až čtyři dny.Rodinu Zen netvoří jen chytré telefony, ale i notebooky ZenBook s tenkým designem. K mání jsou třeba modely ZenBook Flip UX360 a ZenBook 3. Předností prvního u nich je displej otočný o 360 stupňů, druhý vás očaruje ladnými liniemi a prvotřídním zpracováním. Oba jsou navíc k dispozici v různých cenových relacích podle stupně výbavy. Vybrat si tak může opravdu každý.


  4:33,  aktualizováno  25. března 2019 18:26