Žhavou novinkou na poli chytrých telefonů je Honor 8. Pokud chcete výborně vybavený telefon, který navíc úžasně vypadá, s tímto zlatíčkem chybu neuděláte.

Zaoblené rohy, mírně zkosený displej, skleněná záda se speciálním 3D efektem. No řekněte, není elegantní? Displej s velikostí 5,2“ je tak akorát, abyste vše pohodlně a detailně viděla, ale zároveň telefon není příliš velký. Dobře se drží a vejde se do každé kabelky.
Prohlížet si můžete třeba fotky pořízené vynikajícím fotoaparátem, který má rovnou dvě 12MPx  čočky! Jedna fotí černobíle, druhá barevně. Výsledkem jsou perfektně vykreslené a kontrastní snímky.

Při focení využijete i řadu speciálních funkcí, jako jsou malování světlem nebo FOOD mode, který váš kulinářský výtvor zachytí v těch nejlepších barvách. Co vás ale určitě nadchne, je režim automatického zkrášlování, který vám zvýrazní oči, vybělí úsměv či vyhladí pleť.

Honor 8 se vyrábí v netradiční modré, nevinné bílé, tajemné antracitové nebo dokonce luxusní zlaté barvě. Jeho cena začíná na 10 990 Kč.
 


  13:47,  aktualizováno  25. března 2019 19:37