Z nezávislých průzkumů vyplývá, že co na Vánocích nemáme rádi, je stres. Stresujeme se z úklidu, práce i z nákupů.

POP nabízí řešení, jak se zmíněnému stresu vyhnout a jak nakoupit dvakrát více dárků za stejné peníze a nakupování si užít.

Premium Outlet Prague Airport

Vánoce se odrážejí nejenom ve tvářích lidí všude kolem nás, ale i v každoročních výzkumech. Ty se často zaměřují na emoce, které v nás právě svátky klidu a pohody vyvolávají. Většina respondentů ale uvádí, že shánění dárků a několika týdenní shon v nich vzbuzuje spíše emoce negativní než ty radostné. To dokazuje i letošní výzkum, který si nechala vypracovat skupina Mall Group. Podle něj vadí předvánoční stres až třetině Čechů. Vše má ale své řešení.

Premium Outlet Prague Airport

Stačí si pro své vánoční nákupy vybrat nákupní centrum, které neleží v centru města. Například Premium Outlet Prague Airport (POP), kam se dostane za třicet minut vozem přímo z centra Prahy a disponuje 2 400 místy na zastřešeném parkovišti. To znamená, že se suchou nohou dostanete rovnou do obchodního centra, kde na vás čeká více jak dvacet tisíc čtverečních metrů obchodní plochy a nákupní uličky připomínající architekturou starou Prahu. Nejenom atmosféra, ale i 70 obchodů s mixem 200 různých značek vás jistě okouzlí.

Premium Outlet Prague Airport

V POP si přijde na své každý zákazník, neboť v portfoliu centra najde notoricky známé značky jako jsou Adidas, Nike nebo Gant, United Colors of Benetton, Salamander, obuv Geox, Corso Roma a španělský Desigual. Nabízí i pestrou paletu jedinečných labelů, která jiná nákupní centra v Čechách nezastupují. Jednou z nich je i Hexis Milano nebo Elena Salvo a Frankie Morello. Nemohou chybět ani oblíbené Pepe Jeans, Lacoste, džínová móda Lee Cooper, Tom Tailor nebo český zástupce značka Blažek. Komerční značky jsou doplněné těmi prémiovými, jako Fendi, Karl Lagerfeld, Versace, Givenchy nebo Prada. Novou výbavu na hory si vyberete u Bogner, Salomon nebo Alpine Pro.

Premium Outlet Prague Airport

Díky doplňkovým sužbám, které POP nabízí, si můžete pohodu, klid a vánoční atmosféru vychutnat plnými doušky a užít si kouzelnou vánoční výzdobu, ve které nechybí svítící jelen a osmi metrový vánoční strom, u kterého v pravidelných intervalech opravdu sněží, balící služba a portýr.

Řešení, jak se skutečně vyhnout předvánočnímu stresu se nabízí spousta. Zkuste se tedy pohodlně usadit a vybrat to správné. Získáte tak čas i na ty důležité věci.

  11:33