Zima ve městě není vaším oblíbeným ročním obdobím a vy už nedočkavě vyhlížíte léto? Zkuste si zimu a sníh užít na horách!

Namítáte, že nelyžujete, a pobyt na horách pro vás nemá smysl? Ani náhodou, i nelyžaři si tady přijdou na své! Dali jsme pro vás dohromady hned 5 důvodů, proč je fajn vyrazit na hory, i kdybyste celý týden nedělala nic jiného, než se válela na lehátku a opalovala! Garantujeme vám, že příště budete dovolenou na horách rezervovat už v září.

Nové prostředí


Není nad to čas od času vypadnout ze stereotypu všedních dní do úplně nového prostředí. A hory jsou na to jako dělané, zejména když bydlíte ve městě! Malé vesničky s osvícenými kostely a domky zapadanými sněhem, to je prostě jako z pohádky. Díky novému prostředí se budete koukat na svět trochu jinak.

Čerstvý vzduch


Čerstvý horský vzduch, je třeba něco dodávat? Tu změnu oproti městskému vzduchu prostě poznáte hned na první nadechnutí. Navíc ve spojení s horským sluníčkem je to naprosto dokonalá kombinace. Hlavně když si ji můžete užívat na lehátku s báječným drinkem v ruce.

Čtěte také: Apres-ski bar: Jaký drink si objednáte?

  17:00,  aktualizováno  31. března 14:04