Vůně dokáže až magickým způsobem vyvolat vzpomínku, která je zasunutá hluboko v paměti. Také vám stačí letmý závan vůně perníku, skořice, horké čokolády a vybaví se vám Vánoce? Přivolejte si je voňavými kávovými nápoji a stylovými kelímky z nové zimní série Costa Coffee. Společně s dezerty vám to půjde skoro samo. A když už budete příjemně relaxovat, můžete napsat i pár pohledům svým přátelům či rodině.

Perníkové caffè latte

Externí obrázek


Pro kávu s našlehaným mlékem, sirupem s chutí perníku a šlehačky sáhne každý, kdo věří v ducha Vánoc. Může za to snad voňavé koření nebo malý vánoční perníček posazený do sněhové čepice ze šlehačky? Nevíme. Čím jsme si ale jisti, je to, že pro Perníkové latte se vrátíte minimálně ještě jednou. Je totiž pohádkově kouzelné.

Latte s irským krémem 

Externí obrázek

NOVINKA mezi zimními kávovými nápoji. Láká kombinací lahodné kávy, smetany a chutí irské whiskey, která je nahrazena voňavým sirupem. Ten kávě propůjčí lehkou pikantnost a vůni dálek. Tento nápoj doporučujeme servírovat se šlehačkou, čokoládovým posypem a zlatou hvězdičkou z bílé čokolády. Pak bude zážitek dokonalý.

Externí obrázek

Caffè latte má tolik tváří! V zimě vám nastaví tu oříškovo-čokoládovou. Sametový nápoj je připravený z espressa a teplého mléka. Je doplněný lískovo-oříškovým sirupem, omáčkou z pravé belgické čokolády a kopečkem šlehačky. Na závěr přikouzlí barista křupavé kousky sušenek obalené v mléčné čokoládě a zlaté barvě.

Višňová horká čokoláda pro zimu jak stvořená

Externí obrázek


Také jste jako malí chodili tajně do spíže ulamovat čokoládu? Višňová horká čokoláda vás vrátí do dětství a pochutnají si na ní malí i ti dospělí. Teplý, sametový nápoj je doplněný višňovým sirupem, višňovou polevou a šlehačkou ozdobenou čokoládovými hoblinkami z pravé belgické čokolády. Pro zimu jak stvořené, co myslíte?

Pošlete vánoční pohled

Externí obrázek


Taky vám udělá větší radost vánoční pohled ve schránce, než deset esemesek? Pošlete radost dál, třeba originálními pohledy od Costa Coffee. Čas u kávy přímo vybízí k napsání pár vět. Vybírat můžete hned z několika pohledů.

Více na www.costa-coffee.cz

  16:45