Masážní pistole je pomůcka zprostředkující takzvanou poklepovou masáž. Hlavice masážních pistolí, poháněná elektrickým motorkem, poměrně silně vibruje ve frekvenci několika desítek úderů za vteřinu.

Díky tomu jsme schopni dosáhnout velmi intenzivní a účinné masáže svalových tkání, a to oproti rukám maséra, ve velmi krátkém čase.

Intenzitu masáže přitom regulujete sami mírou přítlaku pistole na tělo, volbou vyměnitelných hlavic a nastavením frekvence poklepu.

Externí obrázek

Masážní pistole Dr.nek je ideální pro sportovce i lidi se sedavým životním stylem. Zmírňuje svalové napětí a ztuhlost. Regeneruje svaly po sportovním výkonu. Zvyšuje rozsah pohybu a zlepšuje průtok krve. Pomáhá při regeneraci jizev, zvyšuje tok lymfy (zmírnění otoků v oblasti končetin). Masážní pistole Dr.nek má 30 úrovní rychlostí masáže, kdy při nejvyšším stupni vykoná hlavice až 3 300 kmitů za minutu.

Dr.nek masage gun – profesionální masážní pistole

přehledný LCD displej

30 úrovní rychlosti (vibrací)

rychlost vibrací: 1 200 - 3 300 RPM

možnost volby tlaku a úhlu, pod jakým bude sval stimulován

napájení - dobíjecí baterie: 16, 8V, 2000 mAh

doba nabíjení: 5 až 6 hodin

doba provozu: 2 až 5 hodin (v závislosti na rychlosti)

nízká hlučnost přístroje během jeho používání

rozměr: 25 x 23 x 10 cm

hmotnost přístroje 1,6 kg

nabíjecí adaptér

6 ks vyměnitelných nástavců

praktický kufřík

Nyní si můžete i udělat online kurz, více info na eshop.dr-nek.cz ! Online kurzy včetně tištěných podkladů a certifikátu můžete také objenat ZDE!

Externí obrázek


  14:00
Témata: masáž