Čas od času je dobré vypnout. Nechat odpočinout tělo a mysl po náročných a hektických dnech. Stresový způsob života má nejen na psychiku negativní vliv. Chcete se opět cítit plná elánu? Zkombinujte benefity sportu a relaxačního odpočinku v termálních lázních.

Už jste navštívila dolnorakouský Weinviertel? Ne? Chyba! Je protkán neuvěřitelnými 1600 kilometry perfektně upravených a značených cyklostezek vedoucími malebnými vinnými uličkami či lány vinohradů a úrodnými poli. Síť cyklostezek této části Dolního Rakouska plynule navazuje na cyklostezky jihu Moravy a nabízí tak těm, co rádi shlíží na svět ze sedla kola nekonečné možnosti a úžasné zážitky.

Mimo to zde naleznete Therme Laa-Hotel&SILENT SPA. Ideální a svým umístěním strategické místo pro spojení relaxu ve zdravé vodě s cykloturistikou ve Weinviertelu a na Jižní Moravě. Rodiny s dětmi si zde odpočinou v klasických termálních lázních a venkovních bazénech s příjemně osvěžující vodou či v dětské části s tobogánem. Ti, co cestují bez dětí, ocení jedinečnou atmosféru a nakažlivý klid prémiového SILENT SPA. Tento chrám léčivého pramene postavený v duchu sakrální architektury nabízí vše, co byste očekávali od rakouského vítěze Luxury Day Spa Europe.

Něco navíc pro sportovní nadšence

Therme Laa-Hotel&SILENT SPA je letos partnerem nadcházejícího 9. ročníku Steinberg Trophy. Steinberg Trophy se účastní buď jedinci nebo až čtyř členné skupinky soutěžící ve štafetě. Jestli se někdo chce zúčastnit tohoto oblíbeného cyklistického závodu pro sportovní nadšence, je Therme Laa – Hotel & SILENT SPA nejen strategickým místem k ubytování se (kola si zde můžete i zapůjčit). V rámci speciálního cyklistického balíčku se navíc nemusíte starat ani o přihlášku a startovné. Více info na www.therme-laa.at.

  14:03