Aplikace Babysitting.today vám s tím pomůže.

Mateřství a vůbec rodičovství je jedním z nejkrásnějších období života. Sledovat vývoj dítěte, znovu objevovat svět očima našich nejmenších, sdílet radost z maličkostí, ze kterých jsme se my sami již radovat zapomněli.


Je to však také čas nedostatku spánku, a velké „šichty“, kterou si málokdo před vstupem do rodičovství umí představit.Snad právě proto, je nesmírně důležité, dopřávat si čas jen pro sebe, či pro partnera. Pravidelná lekce jógy, divadlo, večeře či prostě jen rande s partnerem.


Pokud patříte mezi rodiče, kde babičky z nějakého důvodu nefungují, využijte aplikaci Babysitting.today, se kterou snadno najdete slečnu/paní na hlídání ve svém okolí. Aplikace se o vše postará – vy prostě jen zadáte nabídku na hlídání, vyberete si svoji „hlídačku“ a následně po hlídání přes aplikaci zaplatíte. Snadné, jasné, přehledné a bezpečné. Aktuálně jsou navíc děti hlídané přes tuto aplikaci automaticky „chráněny“ úrazovým pojištěním České pojišťovny. Aplikace je ke stažení zdarma a věřte, čas jen pro vás je zcela k nezaplacení. Více na www.babysitting.today.


S aplikací Babysitting.today je možné pořídit si slečnu/paní na hlídání i v případech neplánovaných povinností, nebo v situaci, kdy vám vaše vlastní hlídání selhalo. Manipulace s aplikací je velmi snadná, intuitivní, sama vás ke všem potřebným krokům rychle navede. Stačí zadat nabídku, na kterou reagují předem ověřené hlídačky z vašeho okolí. Vy si pak jen vyberete, domluvíte schůzku a můžete jít. Předem se neplatí nic, rodiče platí až po úspěšném hlídání. Provize za hlídání je pro rodiče pouhých 20 Kč a hlídačka odvede ze své částky 15 %. Platí se přes aplikaci a jen za již proběhlé hlídání.


Více informací na www.babysitting.today

  13:20,  aktualizováno  25. března 2019 17:43