V pátek a sobotu 21.–22. října se Pragovka v Praze promění na teniskový ráj. Na druhém ročníku Teniskology představí nejlepší sportovní značky své nové modely. Na které se těšíme nejvíc?

V NikeWoman Studiu uvidíte a vyzkoušíte novou kolekci Nike Beautiful x Powerful, a to nejenom s hlavní tváří Izou Goulart, ale také s Ivou ODIVI, Annou Linhartovou, budoucí sportovní hvězdou Terezou Vokálovou a tatérkou Duhovkou.K vidění bude i speciální kolekce ODIVI a Nobilis Tilia. Nevynechejte ani čistění a tetování bot, iD stanici a tvorbu cartoon portrétu.


Beautiful x Powerful je první kolekcí, která oslavuje ženy sportovkyně. Především historický výkon Joan Benoit Samuelsonové v roce 1984 v Los Angeles, kde se běžel historicky první ženský maraton na olympiádě. Čtyři ikonické modely Nike Huarache Run Ultra, Cortez, Air Max Thea Ultra a Air Presto v černé kůži nyní odkazují na čtyři miliony žen po celém světě, které společně trénují a běhají v rámci projektu NikeWoman.TENISKOLOGY navštivte v areálu Pragovky v Praze, Kolbenova 616/34.


  10:54,  aktualizováno  25. března 2019 19:34