Marně si lámete hlavu, co koupit svým blízkým k letošnímu Ježíšku? Jasnou volbou je Fluidum Té. BIO tekutý bylinkový extrakt IMMUNITY s echinaceou, šípkem a zázvorem, které podporují přirozenou obranyschopnost – imunitní systém. Pro ty, kteří mají rádi přírodní cestu k udržení si svého zdraví, bude tato novinka na trhu určitě příjemným překvapením.

Fluidum Té je tekutý bylinkový extrakt v biokvalitě k revolučně jednoduché přípravě nápoje.

Extrakt IMMUNITY je opravdovým povzbuzením pro chvíle, kdy se necítíte ve své kůži. Echinacea, šípek a zázvor příznivě ovlivňují normální funkce dýchacích cest, jsou antioxidanty a podporují přirozenou obranyschopnost – imunitní systém.

Externí obrázek

Záleží jen na vás, jestli obsah sáčku nalijete do teplé nebo ledově studené vody. Fluidum je skvělé i v minerálce nebo sodovce. Intenzita hotového nápoje je také čistě na vašich chuťových preferencích.

I všechny další druhy Fluidum Té jsou bylinné a při jejich výrobě nejsou bylinky vystavovány varu, dlouhé maceraci, působení chemie nebo alkoholu. Jsou připravené v bio kvalitě, a to bez přidaných barviv, umělých aromat, konzervantů nebo cukru.

Fluidum Té IMMUNITY a další z řady bylinkových extraktů FLUIDUM TÉ koupíte na webových stránkách www.fluidumte.cz nebo v dm drogeriích, CountryLife a na rohlík.cz. Balení 10 x 10ml stojí od 165,-Kč

  14:12