Sháníte narychlo dárek ke svátku zamilovaných nebo jen tak? Žádný problém, potěšte svou druhou polovičkou zážitkem! Výběr je opravdu pestrý a radost zaručená!

Společnost Zážitky.cz letošní rok k Valentýnu dokonce přistupuje s heslem „Zážitky jsou pro všechny – zadané i singles“.

PRO PÁRY


Tip č. 1: PRIVÁTNÍ KINO PRO DVA


Ať už patříte mezi vášnivé filmové nadšence nebo jen toužíte vychutnat si svůj oblíbený film, aniž by vás při tom někdo rušil z vedlejšího sedadla, máte jedinečnou možnost dopřát si dokonalý filmový zážitek v naprostém soukromí. Společnost Zážitky.cz nabízí exkluzivní možnost rezervovat si malý sál pražského kina Lucerna jen pro sebe. Výběr filmu je zcela na vás a jako bonus při vstupu do sálu dostanete ještě šampaňské a popcorn.
Tato deluxe romantika pro dva vás vyjde na 6999 korun.

Tip č. 2: ROMANTICKÝ LET V BALÓNU PRO DVA


Pokud si libujete ve velkých gestech a soukromé kino je vám málo, pak rozhodně stojí za úvahu vynést svou lásku až k oblakům horkovzdušným balónem. Z proutěného koše, který budete mít jen pro sebe (s výjimkou pilota), se můžete kochat krajinou a třeba i východem slunce, který ještě umocní kouzlo okamžiku. Létá se po celé republice, tak je jen na vás, jaká lokalita je vašemu srdci nejblíž.
60minutový soukromý let pro dvě osoby vás u společnosti Zážitky.cz vyjde na 12 999 korun.

Tip č. 3: BUNGEE JUMPING VE DVOU


Pokud vás namísto tradiční romantiky láká spíše pořádná akce, doporučujeme nechat se zaplavit adrenalinem při společném bungee seskoku. Zaklesnuti do sebe v pevném objetí se můžete vrhnout z 36metrové televizní věže u harrachovských skokanských můstků.
Tato adrenalinová bomba vás u společnosti Zážitky.cz aktuálně vyjde na pouhých 2 099 korun.

Tip č. 4: TANTRICKÁ MASÁŽ PRO DVA


Toužíte váš vztah okořenit něčím novým? Pak si ve dvou vychutnejte tantrickou masáž, která nepochybně probudí vaši smyslnost. Zkušené masérky podmanivými doteky rozproudí vaši sexuální energii a je jen na vás dvou, jak s ní následně naložíte. Masáž si můžete užívat buď odděleně nebo ve vzájemné blízkosti. Ať tak či tak, připravte se na velmi vzrušující zážitek, který váš vztah může posunout do zcela nové dimenze.
Cena zážitku se odvíjí od délky masáže. 90minutová masáž pro dva v nabídce vychází na 6 999 korun.

Tip č. 5: PIVNÍ LÁZNĚ PRO DVA


Pokud si ve dvou chcete užít především pohodu, udělejte si výlet do Chodové Plané v západních Čechách a nechte se několik hodin rozmazlovat v tamních pivních lázních. Kromě toho, že do svého těla vpravíte prospěšný vitamín B obsažený v pivních kvasnicích, budete si moci vychutnat ještě příjemnou masáž a jemný chmelový peeling. Zážitek poté pokračuje degustací piva a občerstvením v příjemném prostředí romantické restaurace. Tříhodinový balíček pro dva vychází na 3 499 korun.

Tip č. 6: VEČER S KOKTEJLY NA PŘÁNÍ


Máte před valentýnskou nocí v plánu zlehka se omámit alkoholem? V tom případě to udělejte s grácií v jednom ze dvou stylových pražských podniků, kde vám umělci za barem v průběhu večera namíchají několik koktejlů na přání. Podle svého temperamentu můžete volit mezi latinskoamerickým prostředím, nebo atmosférou první republiky. Sérii drinků všech barev a příchutí doplní ještě drobné občerstvení, takže i o hlad bude postaráno. Na vás bude už jen vymyslet, jak s takovým večerem naložíte dál.
Koktejlový večer pro dvě osoby vychází na 1899 korun.

Tip č. 7: ŠESTICHODOVÁ DEGUSTACE SUSHI


Zamilované gurmány nepochybně potěší tříhodinová degustace sushi v podání mistrů japonské kuchyně. Ve stylovém prostředí vyhlášeného pražského podniku můžete rozmazlovat své chuťové pohárky nejvybranějšími japonskými delikatesami. Šestichodové menu lze doplnit šampaňským a v závěru pro vás bude nachystáno ještě malé překvapení.
Cena zážitku, který si v recenzích na www.zazitky.cz drží nejvyšší možné hodnocení, začíná na 1899 korunách.

PRO NEZADANÉ


SINGLES tip č. 1: BERTE VALENTÝNA S HUMOREM A NAZPÍVEJTE VLASTNÍ CD


Zaplavuje vás splín, že zrovna nemáte nikoho do páru? Zkuste to vzít s nadhledem a užijte si Valentýna i tak. Udělejte si radost třeba tím, že nazpíváte vlastní CD. Nešťastná láska k takovému uměleckému počinu ostatně vytváří ty nejlepší podmínky. „Žádné zkušenosti k tomu nepotřebujete, stačí nechat se vést instrukcemi profesionálního hudebníka, který vás celým procesem trpělivě provede,“ přibližuje Jan Hájek z firmy Zážitky.cz, která několikahodinové nahrávání až pro čtyři osoby nabízí od 3 999 korun. Vezměte tedy klidně další tři kamarádky, udělejte si ze sebe legraci a zkuste smutky setřást třeba vlastní verzí anti-valentýnské písničky od Báry Polákové „Kráva“.

SINGLES tip č. 2: VE TŘECH NA JEDNÉ VLNĚ!


Než se doma užírat samotou a vyjídat poloprázdnou lednici, to raději vyrazte společně se dvěma dalšími single kamarády do pražské Surf arény. Díky aktuální akci 2+1 zdarma u společnosti Zážitky.cz můžete krotit vlny výrazně levněji.
Hodinový zážitek včetně videozáznamu vás až do dubna vyjde ve třech jen na 3 300 korun. Navíc nikdy nevíte, koho při takové akci potkáte. Co když vás surfování svede dohromady s osudovou láskou?

Více na www.zazitky.cz

  16:05,  aktualizováno  31. března 14:36