Řešit efektivně příčinu, způsobující problémy močových cest, je základ. Neměli bychom zapomenout ani na to, že si lze ulevit od pocitů, jako je pálení a řezání. Existuje totiž šetrná podpora neutralizující kyselé pH moči, jež pocit pálení a řezání způsobuje.

Jen máloco dokáže tak spolehlivě pokazit náladu jako problémy s močovými cestami. Nejčastějším a také velmi nepříjemným projevem těchto obtíží je bezpochyby pálení během močení. Trápí 8 z 10 žen. Tři čtvrtiny z nich mají současně problém s neustálým nutkáním k chození na toaletu, která se během prvních dnů může proměnit na místnost utrpení. Proč tedy nevyužít možnosti a neulevit si od nepříjemných projevů problémů močových cest, jako jsou pocity pálení a řezání při močení? Těžko se totiž plní pravidlo hodně pít, když víme, že nás jako „odměna“ čekají nepříjemné pocity při močení.

Bakterie, které ve většině případů způsobují problémy s močovými cestami, jsou zpravidla také příčinou zvýšené kyselosti moči. V momentě, kdy přijde citlivá výstelka močové trubice do kontaktu s kyselým pH moči, pociťujeme nepříjemné pálení a pocit řezání. Okamžitou úlevu hledá 70 % Češek v analgeticích. Přitom mohou sáhnout po řešení, které šetrně zapůsobí přesně tam, kde má. Napomáhá neutralizovat pH moči a navrátit intimní pohodu (např. sáčky Urinal® Express pH).

Problémy močových cest a pohodlí – jde to


Když už problémy močových cest nastanou, není čas na soužení. Je čas se jim postavit čelem. Okamžitě zakročte proti nepříjemným pocitům pálení a řezání. Rychlou úlevu v prvních dvou dnech akutních potíží poskytne novinka Urinal® Express pH. Citronan sodný a draselný rychle neutralizují kyselé pH moči. Stačí jen rozpustit sypké krystalky ve sklence vody a vypít. Bříza bělokorá navíc podpoří zdraví dolních močových cest. Obsahuje také extrakt z dobře známých kanadských brusinek. Je vhodný též v kombinaci s doplňkem stravy Urinal Akut®. Dopřejte si komplexní péči – podpořte tělo v boji s problémy močových cest a současně smažte nepříjemné pocity pálení a řezání. A udělejte si pohodlí.Více informací na www.urinal.cz

  13:49,  aktualizováno  26. března 2019 10:35