Jezdíte na kole, ale pořád jste si v nabídce cyklistického oblečení nevybrala nic, co by vás nadchlo? Vyzkoušejte oblečení italské značky ROSTI.

Požadavky na dokonalé dámské cyklistické oblečení jsou jasné: dobře padnoucí střih, komfort, praktické detaily a samozřejmě stylový a neotřelý design. Vyzkoušely jsme pro vás dva cyklistické kousky z kolekce ROSTI: model FURY a model NUVOLA: dres a kraťasy v podstatě komplet.

„Kultovky“ táhnouZnačka ROSTI vyrábí své produkty výhradně v Itálii z italských materiálů, v malých sériích. Oblékáte tak cyklistické oblečení s příběhem, díky kterému získáváte pocit jedinečnosti. ROSTI se také specializuje na výrobu oblečení profesionální cyklistické týmy a tomu odpovídá jejich kvalita a zpracování.

Pod lupouSamotný střih i materiál předurčuje dres pro letní, popř. celoroční indoorové aktivity, např. spinning. Použitý materiál Think 44, nová linie technických úpletů od Maglificio Corno se vyznačuje prodyšností, efektivním odvodem potu a rychlým schnutím. Think 44 je patentován, nealergický a odpovídá mezinárodním normám. Samotný střih je velmi dobře anatomicky řešen, celorozepínací zip potěší nejednu silniční cyklistku, ale i bikerku. Pocitově vyjádřeno dres kopíruje křivky ženského těla, neplandá a neodstává. Praktická je zádová kapsa rozdělená na tři části a při jízdě velmi dobře přístupná a dostatečně velká pro bundičku, duši i mobil. Za zmínku stojí silikonové lemy rukávu.

Co pověstné „čapáky“?Kalhoty jsou tvořeny z anatomicky tvarovaných panelů, díky nimž komfortně sedí. Oblast pasu je ukončena silikonovým lemem. Za zmínku opět stojí materiál Think 44: prodyšný, komfortně sedí a vytváří stylový vzhled. Velmi důležitá je samotná vnitřní vložka – pružná se specifickou konstrukcí pro ženy, a ta je opravdu luxusní. Chválíme i samotný design a barevné provedení.

Design je král


Design značky ROSTI je opravdu na pověstnou jedničku. Originální s nádechem lehké extravagance. Především v případě kraťasů, kdy ornamenty vytváří povedené linie na stehnech. Tedy v šedi cyklistického balíku rozhodně nezapadnete. Také díky barevné kombinaci 70 černo-růžová, která je výrazná, ale přitom decentní.

Více informací získáte a vybírat můžete na www.lomtrading.cz a www.rosti.it.

  9:39,  aktualizováno  25. března 2019 17:40