Každá věštkyně z ruky vám potvrdí, že tvar prstů naznačuje, jaká jste a k čemu se hodíte. Mrkněte proto na konečky svých ukazováčků – hned teď!


Kuželovité konečky


V každé situaci instinktivně vytušíte, jak byste se měla zachovat. Jste moudrá, nikoho neodsuzujete a ochotně taháte z potíží své blízké. Snadno rozpoznáte, co ostatní lidé cítí. Hodí se pro vás povolání, kde můžete druhým pomáhat.
Špičaté konečky


Máte cit pro detail, design a barvy. Nejraději se pohybujete ve vkusně sladěném oblečení a stylově zařízených místnostech. Toužíte po kráse všude kolem sebe i na sobě. Jste předurčena živit se jako návrhářka, architektka či vizážistka.
Čtvercové konečky


Stojíte nohama pevně na zemi, oplýváte vytrvalostí, kterou by vám záviděl i býk, a milujete jednoduchý a bezstarostný životní styl. Díky své střízlivosti se prosadíte jako obchodnice, burzovní makléřka nebo realitní agentka.
Lopatkovité konečky


Jste nabitá energií, milujete dobrodružství a nemáte skoro žádný volný čas. Pracujete čtyřiadvacet hodin denně, a přesto šikovně stíháte i večeře s přáteli. Uplatníte se jako manažerka kapely, produkční nebo misionářka.  11:32,  aktualizováno  25. března 2019 19:28