Čas dovolených je za dveřmi. Ještě nemáte plán, kam vyrazit? Co třeba výlet na některý z exotických ostrovů? Návštěva těchto míst už naštěstí není jen výsadou snílků či velkých cestovatelů.

Ať už jste zkušený cestovatel nebo létáte jen jednou za rok, víte, že vše začíná pořízením letenky. S novým vyhledávačem letenkylevne.cz nemusíte nic řešit předem, prostě zasedněte k počítači, tabletu nebo telefonu a dejte průchod své fantazii.

https://youtu.be/dJnzQtaFRK8

Hned po otevření domovské stránky se vám zobrazí nejlevnější letenky z ČR do celého světa, které systém aktuálně nabízí. Ceny jsou konečné, bez dodatečných poplatků a s garancí, že 98 % zobrazených letenek je v reálném čase skutečně dostupných. Pokud se tedy rozhodujete jen podle destinace a ceny, máte možná již v tento okamžik jasno, kam vyrazíte. Pokud ne, můžete do vyhledávače zadat další parametry, které vás v danou chvíli napadnou. Během pěti vteřin se zobrazí nabídka možných destinací, jež vás mohou dále inspirovat ve vašem plánování.

Tak co říkáte, který ostrov bude letos tím vaším?


Ostrovní stát Mauricius v Indickém oceánu nabízí pláže s jemným bílým i zlatavým pískem, průzračnou vodu, zeleň pralesů, krátery a vodopády, stejně jako zde najdete exotické druhy ptactva a opice. Pod vodou pak na vás čeká nepřeberné množství různých rybiček a korálů. Na letenkylevne.cz z Prahy od 15 348 Kč.Svatý Martin – ojedinělá směsice francouzské a holandské kultury v poklidné atmosféře Karibiku. Proslulost ostrovu přinesla mimo jiné pláž Maho z níž je možné sledovat a fotografovat z bezprostřední vzdálenosti přistávající letadla na Mezinárodní letiště princezny Juliany. Na letenkylevne.cz z Prahy od 13 468 Kč.Souostroví Zanzibar ležící kousek od rovníku nedaleko břehů Afriky je vyhlášený nejen svými úžasnými plážemi, ale také celoročním stabilním slunečným počasím. Zajímavostí je i zdejší kuchyně, která v sobě míchá arabský a africký vliv. Věnovat se zde můžete mnoha sportovním aktivitám i dobrodružným výletům. Na letenkylevne.cz z Prahy od 17 117 Kč.

  12:49,  aktualizováno  26. března 2019 11:30