Začátek léta nabízí nespočet možností všem milovníkům cestování. Slunečné dny a vysoké teploty jsou jako stvořené pro rozmanité výlety.

Nápor nových zážitků ale často minimalizuje příležitosti k dostatečné hygieně. Minimálně vaše ruce ale mohou zůstat čisté neustále, ať jste kdekoli. Víme, jak na to!


Myslíte, že jsou vaše ruce po celém dni čistší než záchodové prkénko, nebo klika od dveří? Počet bakterií a virů je v těchto případech takřka stejný. Neumyté ruce jsou doslova líhní bakterií a mohou tak být zdrojem značných zdravotních komplikací.


Zážitky z cestování jsou často velmi silné a vy si ani neuvědomujete, na co všechno během dne sáhnete. Lavičky v parku, veřejné toalety, madla v městské hromadné dopravě, nebo automaty na jízdenky… S tím vším se na cestách jistě setkáte, a proto je důležité ruce průběžně dezinfikovat. Tomuto účelu poslouží různé druhy čistících přípravků v čele s oblíbenými dezinfekčními gely, které jsou na cesty rozhodně nejpraktičtější!


Značka Sanytol nabízí účinný dezinfekční gel na ruce 75 ml. Díky malým rozměrům se vejde do kapsy, nebo jakéhokoli malého zavazadla. Můžete ho tak mít kdykoli s sebou. Díky trojímu účinku ruce jednak čistí, neutralizuje zápach a zároveň odstraňuje 99,9 % virů, bakterií a plísní. Nezanechává po aplikaci lepivý pocit a ihned schne. Po užití se neoplachuje vodou, což na cestách nesmírně oceníte. Obsahuje navíc extrakt ze zeleného čaje. Dezinfekční gel na ruce zakoupíte v běžně dostupných drogeriích.I během cestování můžete mít ruce neustále čisté a dopřát tak klid vašemu svědomí. Pak už nic nebrání tomu užít si výlet či dovolenou na plné obrátky. 


  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:48