Hvězdný večer všech blogerů a youtuberů se stěhuje do Hiltonu!

Po roce se opět sejdou na jednom místě – nejlepší domácí blogeři, youtubeři a řada dalších talentovaných tvůrců mediálního světa! Tentokrát v jedinečném prostředí hotelu Hilton. A my máme znovu příležitost podpořit své oblíbence a užít si volbu těch nejlepších! Které z žen a dívek se stanou NEJ blogerkami?

A co pánové? Jak to dopadne při volbě Blogera roku? Jedno o nich víme už teď! Budou tradiční, inspirativní, ale zároveň v mnohém noví! Kromě klasických kategorií jako Beauty, Fashion či Life si v aktuálně nejpopulárnější české anketě zvolíme také Instagram roku!Svátek všech blogerů a jejich příznivců se blíží! Celý rok pilně a nadšeně blogovali, psali, natáčeli a tvořili a teď je čeká zasloužená odměna. V sobotu 18. listopadu 2017 se sejdou vůbec poprvé v hotelu Hilton na slavnostním galavečeru, aby společně oslavili uplynulý rok své práce.

Za podpory fanoušků, řady hvězd a známých osobností si blogerky a blogeři užijí neopakovatelný večer, který se tentokrát ponese v duchu SOCIAL AWARDS SHOW. Čeká nás nejen tradiční volba Blogerky roku v kategoriích Beauty, Fashion, Life, Food a Videoblogerka roku, ale anketa se letos kromě toho rozhodla splnit i přání všem fanouškům Instagramu, pro které vytvořila novou kategorii – Instagram roku. Na své si navíc přijdou i pánové, kteří se mohou poprvé také nominovat a změřit své síly v kategorii Cosmo objev roku.

www.czechblogawards.cz
www.BlogerkaRoku.cz
www.facebook.com/czechblogawards