Dara Rolins, ikona české a slovenské hudební scény, spojila své jméno a cit pro design s českou značkou BAAGL, jíž se stala ambasadorkou. Společně s dcerou Laurou navrhla vlastní exkluzivní kolekci DARA & LOLA PRAY FOR LOVE. 

Před dvěma lety byla navázána spolupráce společnosti PRESCO GROUP s ikonou české a slovenské hudební scény a společenského života, zpěvačkou Darou Rolins. Dara už dávno není jen interpretkou, je neméně úspěšnou skladatelkou, autorkou textů, designérkou a módním guru pro ženy (i muže) všech generací.Po úspěšných edicích diáře „Rok podle Dary“ to byl už jen krůček k dalšímu rozšíření spolupráce. Dara spojila svoje jméno a svůj cit pro design se značkou BAAGL, jíž se stala ambasadorkou, a navíc pro BAAGL navrhla spolu se svou dcerou Laurou vlastní exkluzivní kolekci DARA & LOLA PRAY FOR LOVE. Kolekce obsahuje školní aktovku, batoh, penály, box na svačinu, sáčky na obuv a lahev na pití. Design produktů se vymyká všemu, co je v současné době v tomto segmentu na trhu k dostání, a jistě potěší všechny, kdo nechtějí jít s davem a mají rádi originalitu.

„Dara Rolins a BAAGL – to je spojení dvou silných značek, elegance, stylu a kreativity. Dara je rozenou návrhářkou a po všech stránkách umělkyní, o čemž svědčí i neotřelý design kolekce, kterou spolu se svou dcerou pro BAAGL vytvořila,“ říká Pavla Javorská, PR manažerka společnosti PRESCO GROUP.
„A je to tu! První BAAGLY navržené týmem Dara a Lola jsou na světě. Jsem na ně moc pyšná a jsem nadšená, protože jsou přesně takové, jak jsem chtěla. Chtěla jsem spolu s Laurou vymyslet bágl, který bude nositelný jak pro školáky, tak ale i pro mne, protože já miluju batohy a tak nějak přirozeně ke mně patří. Věřím, že se vám všem budou líbit,“ říká ke své nové kolekci Dara Rolins.Základním kamenem kolekce DARA & LOLA PRAY FOR LOVE je školní aktovka pro 1.–2. třídu ZŠ nebo školní batoh určený od 3. třídy ZŠ. U jejich výroby byl kladen důraz na ergonomii, konstrukci, zvolené materiály, bezpečnost a chytrou organizaci. Jednokomorová školní aktovka má ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční popruhy. Dalším, velmi důležitým prvkem je posuvný zádový systém – BAAGL ADJUSTABLE SYSTEM. Ten umožňuje nastavit aktovku dle tělesné stavby dítěte. Aktovka tak může s dítětem růst a podle potřeby ji lze velmi jednoduše upravit. Doplňků a detailů, které zvyšují komfort při nošení aktovky, je u BAAGLU opravdu hodně. Nesmí chybět přední a boční kapsa na různé drobnosti, kapsa na pití nebo novinka – vnitřní úchyt na penál. To vše napomáhá dětem naučit se lepší organizaci pomůcek, a šetřit tak jejich čas. Nezapomíná se ani na bezpečnost dětí. Dostatek reflexních prvků zajišťuje dobrou viditelnost dítěte za špatného počasí, v šeru nebo ve tmě. A pozor: pro všechny parádnice jsou k aktovce navíc přidané stylové vyměnitelné obrázky na suchý zip.Celá kolekce je k dostání u vybraných prodejců nebo prostřednictvím e-shopu značky BAAGL.

  11:51,  aktualizováno  26. března 2019 11:42