Už po osmnácté prošel Prahou růžový Pochod, který se letos nesl ve znamení oslav. Které proběhly skutečně ve velkém stylu! Bylo totiž co slavit...

Letos se pochodovalo v krásných tričkách od módní návrhářky Kláry Nademlýnské. Na konto AVON ZA ZDRAVÁ PRSA se díky prodeji Triček Klára připsala úctyhodná částka 7 395 000 Kč. Celkově tak společnost AVON věnovala na boj proti rakovině prsu téměř 120 milionů korun!Návštěvníky, jejichž počet letos přesáhl 20 tisíc, neodradil ani silný déšť, který bičoval celou Prahu. Na jevišti se vystřídala skupina Polemic, David Deyl, Vašek Noid Bárta, Lake Malawi a Dara Rolins, která se extrémního počasí nezalekla a předvedla strhující show, dešti navzdory.Tisíce růžových balonků vzlétly k nebi při písni YOU RAISE ME UP, kterou zazpívali Iva Pazderková, Hana Holišová, Václav Noid Bárta a David Deyl.Vypouštění balónků je nedílnou součástí akce již několik let. Jde o velmi emotivní moment a často ten hlavní, za kterým účastníci na Pochod přichází.

A pokud vám – stejně jako Avonu – není lhostejné životní prostředí, určitě vás potěší zpráva, že se vypouštějí ekologicky rozložitelné balónky na stoprocentně rozložitelných šňůrkách.Účastníci Pochodu se nadšeně zastavovali i u stánku časopisu Žena a život, kde si mohli kromě jiného zahrát mimořádně zábavnou hru PRSAPONG, při které se trefovali míčkem do podprsenky a mohli vyhrát zajímavé ceny! :-)

 

 

  13:28,  aktualizováno  26. března 2019 11:21