Tak tohle je od společnosti ASUS pořádná trefa do černého! Jeden z největších světových výrobců digitálních technologií ulovil do svých sítí slavnou modelku a hvězdu sociálních sítí Simonu Krainovou!

Milovnice vkusu a elegance, jejíž profily na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru denně sledují tisíce fanoušků, se stala ambasadorkou na český trh nově uváděné řady chytrých telefonů ASUS ZenFone 3. „Je krásný, stylový a dělá ty nejvíc fotky ever. Dokonalý parťák,“ pochlubila se nestárnoucí kráska na Instagramu a dodala, že má z nového spojení se ZenFonem 3 upřímnou radost.Navázání spolupráce je ostatně velkým úspěchem i pro samotný ASUS. O Krainové, která proslula svou neutuchající zálibou v pořizování selfíček, díky nimž drží titul nekorunované hvězdy českých sociálních sítí, je totiž dobře známo, že si své obchodní partnery velmi pečlivě vybírá. Na novém ZenFonu 3 ze všeho nejvíc oceňuje kombinaci elegantního designu a kvalitního fotoaparátu.A nejen ona. Na slavnostní party u příležitosti uvedení nového modelu na český trh, kterou hostil známý smíchovský Prolog Bar, si nový ASUS ZenFone 3 naostro vyzkoušela i řada dalších tuzemských celebrit, herců či sportovců.


Uznávaný český fotograf Ondřej Pýcha s ním dokonce nafotil nový kalendář ASUSu na rok 2017! Před výkonnou 23Mpx kamerkou elegantního smartphonu mu postupně zapózovali topmodelka Kateřina Sokolová, herečka Veronika Arichteva, skvělý český freestyle motokrosař Libor Podmol, Petr a Lukáš z kapely Slza, přední český youtuber MenT či hvězda herního světa Alžběta Trojanová.Na party nechyběla ani oblíbená zpěvačka Ewa Farna. Ta pro svoje fanoušky ve spolupráci s ASUSem chystá opravdovou bombu. Novým telefonem ZenFone 3 se totiž rozhodla zachytit přípravy a průběh svého jediného letošního koncertu na českém území! Všichni, kdo se nebudou moci koncertu osobně zúčastnit, tak zažijí skutečně autentickou atmosféru nejen z pódia, ale i ze zákulisí.


  12:52,  aktualizováno  25. března 2019 19:34