Extrémní překážkový závod ARMY RUN navštíví poprvé ve své historii i Prahu. Nepřekonatelný sportovní zážitek s atmosférou města!

Chystaný pražský závod proběhne ve střední obtížnosti NATO, závodníci se mohou těšit na trasu dlouhou 10 + km a 40 + originálních neokoukaných a mnohdy velmi fyzicky i psychicky náročných překážek.


Účastníci pražského závodu se mají tedy na co těšit. Organizátoři soutěže společně s vojenskými experty a profesionály z ARMED.cz vytvoří nepřekonatelný sportovní zážitek.ARMY RUN se koná pod záštitou ministerstva obrany, takže se můžete těšit na opravdové vojenské prostředí. Společně s Vámi budou vybíhat i profesionální vojáci, takže si s nimi můžeš poměřit své síly!


Fair play a týmová spolupráce je heslem celého závodu ARMY RUN, přihlaš nejen sebe, ale vyhecuj i kamarády. Pokud přece jenom budeš vybíhat sám, pomoz ostatním u překážek!, hlavní je ARMY RUN dokončit!Trénuješ a pracuješ na sobě? Pojď si zkusit poměřit své síly a překonat sám sebe.15.10 2016  PRAHA - ARMY RUN - NATO


Registrace otevřené na www.armyrun.cz


  4:22,  aktualizováno  25. března 2019 19:29