Od soboty uplynulo už pár dní a kolegové z redakce konečně chodí, aniž by si nestěžovali, že je něco bolí. Rozhodli se totiž, že si vyzkouší své fyzické a psychické schopnosti v extrémním překážkovém běhu ARMY RUN.

ARMY RUN - Závod, co má koule! (A právě ty koule, ač jsme ženy, nám rozhodně nechybí!) Vrháme se tedy s klukama z redakce jenpromuze.cz do velké výzvy, pokořit střední obtížnost tohoto závodu - NATO. Nachystáno pro nás je něco málo přes 10 km a 46 překážek.  


Dostali jsme povolávací rozkaz, není cesty zpět, tady se teprve ukáže, kdo a jak moc se připravoval. Rozcvička se nesmí podcenit. Je půlka října, sychravo, docela nám bylo líto všech těch předchozích vln. Té naší už naštěstí vylezlo sluníčko, i tak si musíme před startem svaly pořádně zahřát a třeba si i připomenout, jak se dělají poctiví burpees - angličáky, které jsou v počtu 30 zároveň trestem za nepřekonanou překážku.Připravit se ke startu, pozor, teď! :D Modrá dýmovnice zaplavila startoviště a hurá do boje :)   18:54,  aktualizováno  25. března 2019 19:34