Pokud někdo cestuje s dětmi, tak přesně ví, že pro úplnou regeneraci nestačí jen příjemné prostředí a teplá voda bazénů. Je důležité, aby se jejich miminko, neposedné batole či dospívající výrostek cítili dobře.


Family wellness – na plný proud


Neprozradíme zdaleka vše o této největší kryté vodní říši, když řekneme, že Aquaworld je najednou pláž, lázně, spa i wellness. Komplex se rozprostírá na 86 000 m2, kde vás čeká spousta zábavy a zážitků, a to v několika patrech! Ubytování zajišťuje čtyřhvězdičkový hotel s exkluzivními pokoji a rodinnými apartmány.  Ale dorazit může i celá velká rodina s babičkou a dědečkem, protože máme k dispozici vícegenerační dvou- a třípokojové apartmány, kde se budou cítit dobře skutečně všichni. Naše služby můžete využít i ve špičkovém wellness a fitness centru či v zábavním parku. Samozřejmostí je pro nás i poskytnutí bezplatných wi-fi služeb. Zkrátka Aquaworld Resort Budapest Hotel a vodní říše je dokonalým místem oddechu pro celou rodinu. Je to skutečně pravý „Family wellness“!
Dobrodružství i odpočinek


Součástí hotelu je i útulný prostor Oriental Spa, který pod obrovskou kupolí nabízí léčivou termální vodu, která bývá vždy skvělou skrýší pro dospělé. V třípodlažním středisku se můžete dokonale uvolnit, čeká vás zde mimo jiné i parní lázeň, saunový svět, kosmetické procedury, masáže, solárium či kadeřnictví. Dokud se ratolesti baví ve vodní říši, rodiče si zatím mohou společně vyzkoušet léčivou kabinu, kde jim po voňavé koupeli k dokonalému relaxu dopomůže rozmazlující masáž.Mladší věkovou kategorii místo odpočinku láká více dobrodružství a zábava. A i jim máme co nabídnout. Pod kupolí a kolem ruiny chrámu Ankor najdete vodní plochu, rozprostírající se na několika tisících metrech čtverečních s velkým množstvím bazénů. Vybírat můžete například z 11 tobogánů. Mezi adrenalinové zážitky patří sjezd klikatého tobogánu, zasmějete se při projíždění cibulového tobogánu, a pokud máte rádi napětí, můžete zajít na ufo či kamikadze tobogán.Ti odvážnější využijí skokanský můstek, ale lze zde i surfovat nebo se potápět. Součástí hotelu je také dětský koutek Bongo Kids Club. Zatímco vy budete relaxovat a nasávat příjemnou atmosféru wellnessu, vaše děti od 1 do 12 let se mohou bavit pod dohledem kvalifikovaných animátorů.


Ve vodní říši Aquaworld Resort Budapest je věčně léto.


Tento „Family wellness“ hotel si oblíbíte nejen jako místo odpočinku, relaxace a zábavy, ale i pro jeho výhodnou cenu.


Nyní můžete využít skvělou nabídku:FAMILY WELLNESS


Cena 510 eur/2 osoby/3 noci, do 14 let ubytovaní ZDARMA

Platné do 20. prosince 2016

Více informací na: www.aquaworldresort.hu/cz


  6:13,  aktualizováno  25. března 2019 19:29