Ač je to nepříjemné klišé, my, ženy, začínáme s blížícím se létem trochu panikařit. Pokud i vy patříte k těm ženám, které celý den prosedí v kanceláři a ven vyběhnou jen na oběd, jistě oceníte parťáka, který vás bude soustavně motivovat. Tím mohou být třeba Apple Watch.

Hlídají vás celý den


Watchky jsou šikovným pomocníkem pro každého, kdo by se chtěl o sebe začít trochu starat. První velkou výhodou je celodenní monitoring vaší aktivity. Když se hodinkám zdá, že sedíte příliš dlouho, upozorní vás, že byste se měla po kanceláři trochu projít. V odpoledních hodinách dobře poslouží při běhu nebo jiné aktivitě. Počítají uběhlé kilometry, zobrazují průměrnou rychlost i spálené kalorie. Mimo to hlídají váš tep, takže vám nehrozí kolaps uprostřed tréninku. Hodinky vás zkrátka upozorní, že byste měla na chvíli zpomalit a vydýchat se.Díky spárování s iPhonem navíc můžete svůj telefon nechat klidně schovaný v kabelce. Všechny notifikace si jednoduše zobrazíte na displeji hodinek a pomocí bezdrátových sluchátek snadno vyřídíte příchozí hovor. V období od 15. 5. do 15. 6. můžete v iWantu ušetřit až 2 000 Kč při nákupu kombinace Apple Watch a sluchátek Beats. Více o akci najdete na www.iwant.cz/watch-beats.


Parťák pro všechno


Apple Watch jsou opravdu chytré „chytré hodinky”, nikdy je neoklamete, takže nemůžete podvádět ani je, ani sama sebe. Rozpoznají, když jen sedíte, poznají pomalou procházku i ostrý sprint, a podle toho přizpůsobí měření. Navíc vás díky kompletní vodotěsnosti nevyšplouchnou ani při plavání.

Při cvičení je důležitá i motivační hudba. Oblíbený playlist si sestavte na trénink i relaxaci. Své hudební favority můžete poslouchat ze spárovaného iPhonu nebo přímo z hodinek. V kombinaci s bezdrátovými sluchátky Beats z nich vytvoříte plnohodnotný přehrávač se vším všudy, a navíc budete mít při cvičení volné ruce.


Jsou zkrátka krásné


Co si budeme povídat, krása je důležitá, a když se z obyčejného sporttesteru stane designový doplněk, který vašemu outfitu dodá šmrnc, bude se cvičit o poznání radostněji. Apple Watch jsou k dispozici v několika provedeních, nerezové a hliníkové ocení především sportovní typy, keramické sednou spíše elegantnějším dámám. Z hodinek lze navíc pouhou výměnou řemínku vytvořit zcela nový kus. 

  7:42,  aktualizováno  26. března 2019 10:56