Úspěšná česká modelka Aneta Vignerová, která se chlubí nejdelšími nohami v českém showbyznysu, se objevila na veřejnosti v doprovodu svého přítele Filipa. Je vidět, že jim láska kvete.

Úspěšná česká modelka Aneta Vignerová, která se chlubí těmi nejdelšími nohami v českém showbyznysovém rybníčku, dorazila na galavečer Fusion Fight Night do vyprodané brněnské haly v doprovodu svého přítele Filipa. Je vidět, že jim láska kvete. Anetě to neuvěřitelně seklo. Modelka se po pracovních povinnostech se věnovala jen Filipovi a svým přátelům.
„Atmosféra byla úžasná, bylo to akční, jsem nadšená.“ pochvaluje vydařený galavečer půvabná Aneta. Zeptali jsme se na její vztah a čím ji v poslední době přítel nejvíce překvapil. „Překvapení mám stále, Filip skvěle vaří,“ směje se modelka. Tak snad neztratí své přednosti a udrží si štíhlou linii. Anetin přítel má skvělé vypracované tělo. Dříve se věnoval atletice a běhu přes překážky.Mezi dalšími hosty v brněnském Bobycentru se objevila také sympatická moderátorka Eva Decastelo. Společně s Anetou obdivovala svaly vítězů, kterým během slavnostní ceremonie předávaly ceny.

„Je to můj první fight galavečer. Jsem nadšená. Netušila jsem, že mám v sobě zvířátko, které se ohromně baví, když se chlapi mlátí,“ směje se učarovaná Eva. „Show byla dechberoucí.“ dodává. „A bavil mě i skvělý Vasil Ducár. Pojal to celé jako show a kromě boje ještě zvládal bavit publikum. Klobouk dolů,“ vystřelila poklonu směrem k jednomu z hlavních aktérů, kterému Evina pochvala udělala takovou radost, až ji na rukou nosil.V pořadí již jedenáctý galavečer moderoval známý herec a moderátor Petr Vágner


„Byl to pro mě třetí galavečer, který jsem moderoval. Organizátoři mi dali za úkol připravit speciální osobní preview ke každému bojovníkovi večera, a protože běžel přímý přenos, snažili jsme se fightery ukázat i v jiném světle než je publikum běžně zvyklé. Atmosféra byla skvělá, moc jsem si to užil, i když byla chvilka, kdy jsem nemohl skoro promluvit. V rámci večera diváci přispívali na 15 letého Jakuba, který ochrnul po autonehodě na půlku těla. A když v doprovodu přišel do ringu převzít peníze, které se vybraly, bylo to pro všechny o hodně silných emocích.“ prozradil moderátor galavečera Fusion Fight Night.


Návštěvníci haly mohli během galavečera vidět hned 13 adrenalinem nabitých zápasů. Obdivovat tak mohli box, BJJ, K-1, muay thai a MMA zápasy. Titul Mistra Evropy v thajském boxu organizace WKN včera vybojoval nadějný Matěj Peňáz z domácího Jetsaam Gymu. Matěj Peňáz patří k našim mladým nadějím a v souboji porazil německého soupeře Kevina Botze hned v prvním kole TKO. 

Z domácích zápasníků dále oslavil vítězství Tomáš Hron a Petr Beránek. Titul Gladiátor desetiletí převzal Jiří Denisa Procházka.


  23:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:28