Zima v Krkonoších patří k nejkrásnějším obdobím. Okouzlující výhled na zasněženou krajinu si mohou užít i návštěvníci Stezky korunami stromů Krkonoše.

Ta je i během zimních měsíců otevřena každý den s výjimkou 24. prosince. Období adventu a přivítání nového roku jsou navíc na Stezce spojeny se dvěma zajímavými akcemi: adventním koncertem a novoročním zvoněním pro štěstí.

Adventní koncert na Stezce korunami stromů Krkonoše


Pro všechny, kteří si chtějí užít chvilku předvánoční pohody, je už v sobotu 16. prosince od 11 hodin nachystán adventní koncert. V restauraci V korunách vystoupí skupina Celtic Spirit. Ta posluchače potěší známými vánočními melodiemi, ale zahraje také skotské a irské tradicionály a písně.

Kdy: Sobota 16. prosince v 11 hodin

Kde: Stezka korunami stromů Krkonoše – Restaurace V korunách


Novoroční zazvonění


Nový rok se na Stezce korunami stromů Krkonoše ponese v duchu zvonění pro štěstí. Připravena je akce pro celou rodinu. Každý, kdo během 1. ledna přijde na Stezku, si může na vrcholu vyhlídkové věže zazvonit pro štěstí v nové zvoničce. Děti pak dostanou také sladký penízek pro štěstí v novém roce. Pro všechny návštěvníky je navíc v restauraci u Stezky připraven domácí pečený čaj nebo svařené víno na zahřátí zdarma.

Kdy: Pondělí 1. ledna – celý den

Kde: Stezka korunami stromů Krkonoše

  20:19,  aktualizováno  25. března 2019 15:51