Strongbow je světovou jedničkou mezi perlivými cidery s obsahem alkoholu 4,5 % objemu. Díky nižšímu obsahu alkoholu JE PERFEKTNÍM společníkem pro chvilky s přáteli při západu slunce, skvěle se hodí na piknik v parku nebo třeba ke grilování na zahrádce.

Nejlépe si ho vychutnáte podávaný na ledu. Ideálním poměrem k vyvážené chuti je naplnit sklenici z 1/3 ledem a 2/3 doplnit jemně perlivým Strongbow. Chcete nápoj ozvláštnit? Ozdobte Gold Apple tenkým plátkem jablka. K Citrus Edge přidejte plátek grepu nebo červeného pomeranče, ke Cucumber & Mint se hodí kolečko okurky nebo lístek máty.

Externí obrázek

Osvěžte si léto i Vy s těmito chutnými a skvělými cidery a každá party bude tak bude světová!

STRONGBOW u nás zvítězil ve čtyřech kategoriích!

Nejoblíbenější

Externí obrázek


Ovocná chuť, zlatavá barva a jemné bublinky jablečného cideru Gold Apple, který potěší vaše chuťové pohárky. Cider Gold Apple, led a přátelé jsou zárukou skvělého večera.

Nejšťavnatější

Externí obrázek


Cider Dark Fruit je nejsladší variantou, která lahodí všem mlsným jazýčkům. Spojení tmavého ovoce s jemně perlivým ciderem je vždy skvělou volbou.

Osvěžující

Externí obrázek


Jedinečná kombinace jablečného cideru s jemnými tóny citrusů. Sušší chuť cideru, v porovnání s klasickými Strongbow variantami, přináší dokonalé letní osvěžení.

Světový

Externí obrázek


Jedinečné spojení jablečného cideru, okurky a máty. Světlá, nazelenalá barva cideru vychází ze základu zeleného jablka a okurky. Svým odstínem připomíná klasický gin & tonic.

Externí obrázek

Příroda nám dodává energii i elán, díky kterému můžeme svůj život prožít intenzivněji. Je to právě příroda a tato její zvláštní síla, která inspiruje Strongbow při výrobě zlatavého a řízného osvěžení, které naleznete v každé kapce jablečných ciderů. Cider je díky nižšímu obsahu alkoholu méně opojným než víno, přináší větší osvěžení, než sladké drinky a není tak hořký jako klasické pivo.

Cidery Strongbow jsou vyráběny ze speciálně vyšlechtěných jablek pro výrobu tohoto skvělého jemně perlivého nápoje. Každá příchuť je vyrobena ze specifické odrůdy jablek a následně dolaďována do posledního detailu. Díky tomu Strongbow nabízí nejvyváženější varianty příchutí ze škály sladký-suchý cider.

O kvalitě Strongbow a skvělé chuti svědčí i každoroční umístění na zlatých příčkách ve spotřebitelské soutěži Monde Selection (v letošním roce se zlatým oceněním pro novinku Cucumber & Mint).

Která varianta vyhrává u vás? Klasické Gold Apple, Dark Fruit se sladkými podtóny, trendy exotická novinka Citrus Edge nebo jemný Cucumber & Mint?

Externí obrázek
  12:00