Určitě jste to slyšely. Ztratilo se ženství. Jenomže – co to přesně je, ta ŽENSKOST? Zeptaly jsme se několika mužů. Kdo jiný by to měl vědět?

"Opravdová ženskost je bouře, která volá po ztišení. Zlovolná, když neucítí na druhé straně sílu a cíl. Protějšek, který nás ­přitahuje a zneklidňuje zároveň. Rozumem nepolapitelná, nikdy nikomu nepatřící, ale tou­žící na chvíli spočinout v objetí, které až zabolí. Věčná proměna. Květina lásky vybízející k zalití.

Až pak přicházejí druhotné věci jako vzhled, povaha, zájmy, něha, věrnost, šarm a podobně. Budou vždy jiné, než jaké je chceme mít – a běda, když budou ony chtít předělávat nás k obrazu svému," napsal nám v odpovědi na otázku "Co je to opravdová ženskost?" novinář Ivan Adamovič.


"Pravá ženskost je schopnost přenést se přes svou roli ženy – a to může být i velmi nesnadné! " odpověděl další z dotázaných.


A do třetice: "Je to prosté. Když bude muž chodit/žít/spát s holkou, co má velká prsa, dřív nebo později zatouží po krásce odvedle, co má hrudník jak lentilky schované pod kobercem, i když té své bude přísahat, že právě její pětky jsou to nejkrásnější, co kdy držel v rukou. No, a když se muž sblíží s křehotinkou s drobným poprsím, pro změnu ho uchvátí ta, v jejímž dekoltu by se dalo utopit. A proč? No, protože je to nové, ne­okoukané a zatím neosahané."To jsou ale jen úryvky, celé odpovědi dotázaných mužů jsou zajímavější, zábavnější, drzejší a kontroverznější. Zajímá vás, kdo všechno nám na naši otázku odpověděl? Kupte si nové číslo časopisu Žena a život. Moc zajímavé počtení, to je bez diskuze!


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:43