Nechcete darovat obligátní parfém nebo knížku, poukázka nebo voucher vám připadají neosobní a peníze v obálce považujete za holý nedostatek fantazie? Přinášíme vám osm tipů na dárky, které obdarovaná nebo obdarovaný skutečně ocení.
Externí obrázek


Plnoautomatický kávovar Philips LatteGo

Lahodná káva potěší ženy i muže, ovšem jen za předpokladu, že je její příprava rychlá a jednoduchá. Běžné automatické kávovary však mívají mléčný systém plný hadiček a trubiček a jejich čištění bývá komplikované. Plnoautomatický kávovar Philips LatteGo proto přišel s jedinečným mléčným systémem: skládá se pouze ze dvou částí, které můžete jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Snadná je i celá příprava kávy a odolné keramické mlýnky uchovávají aroma i chuť kávových zrn a umožňují nastavit si stupeň mletí. 

Více na www.philips.cz/lattego.

Externí obrázek


Philips OneBlade na tvář i tělo

Pokud hledáte dárek pro partnera, otce nebo bratra, kterého baví experimentovat s tvarem a délkou vousů, je pro vás OneBlade na tvář i tělo ideální volbou. Dokáže totiž precizně zastřihovat, tvarovat i holit vousy a poradí si i s chloupky po celém těle včetně citlivých partií, aniž by pokožku pořezal nebo podráždil. Obdarovaný si může vybrat některý ze čtyř hřebenových nástavců na úpravu vousů a díky oboustrannému břitu je může i tvarovat. K zastřihování chloupků po těle je potom určen třímilimetrový nástavec. 

Více na www.philips.cz/oneblade.

Externí obrázek


Fén na vlasy Philips DryCare Prestige s technologií SenseIQ

Darujte své matce, sestře nebo dceři fén, který jejich vlasy zachová v té nejlepší kondici. Philips DryCare Prestige s technologií SenseIQ během fénování neustále hlídá teplotu vlasů a upravuje teplotu vysoušení tak, aby si vlasy uchovaly svou přirozenou krásu a zdraví. Díky tomu nedochází k jejich přesoušení a zůstává zachováno až 95 % jejich přirozené vlhkosti. Během fénování se také do vlasů uvolňuje dvojnásobné množství iontů, takže vlasy nekrepatí a zůstávají ještě zářivější. 

Více na www.philips.cz/drycare-prestige.

Externí obrázek


Parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus

Žehlení nepatří zrovna k oblíbeným aktivitám, takže pokud jej dokážete své obdarované duši co nejvíce zrychlit a zpříjemnit, stoprocentně to ocení. Tenhle parní generátor si díky silnému parnímu rázu a výkonu poradí i s těmi nejodolnějšími tkaninami a narovná je doslova jedním tahem. Zároveň ale nespálí ani ten nejjemnější žehlitelný materiál a také odstranil nutnost přepínat teplotu, takže je možné během žehlení plynule přecházet z džínoviny rovnou na hedvábí. Zapnutou žehličku dokonce můžete nechat položenou na prádle! Více na www.philips.cz/snadnezehleni.

Externí obrázek


Kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu Philips 2v1

Tenhle dárek ocení nejen rodiny s dětmi nebo starší lidé, ale každý, kdo se v chladnějších měsících potýká se smogem a na jaře s pyly a dalšími alergeny. Kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu Philips AC3829/10 odstraní ze vzduchu v místnosti až 99,97 % částic o velikosti pouze 0,3 um (tedy včetně smogu), alergeny, viry, bakterie, pachy i škodlivé plyny. Kvalitu vzduchu monitoruje sama a ihned reaguje na sebemenší změnu. Dá se navíc používat i v kombinace s vyladěným zvlhčovačem, který po místnosti rozšiřuje pouze čisté molekuly vody. 

Více na www.philips.cz/dychejtezdrave.

Externí obrázek


Přístroj na čištění mezizubních prostor Philips Sonicare AirFloss Ultra

Ne každý ovládá práci s dentální nití a ne každého baví střídat různé velikosti mezizubních kartáčků podle velikosti prostor mezi zuby. Zkuste proto jako dárek věnovat přístroj na čištění mezizubních prostor, který je vyčistí stejně dobře jako dentální nit a ošetřená místa zbaví až 99,9 % plaku. Výkonná tryska během prostřiků přivádí mezi zuby a podél linie dásní směs vzduchu a mikrokapiček vody a narušuje a odstraňuje plak. K čištění je možné použít jak čistou, tak ústní vodu. 

Více na www.philips.cz/sonicare.

Externí obrázek


Bezdrátový tyčový vysavač Philips SpeedPro Max Aqua

Na každodenní úklid se bude obdarovanému nebo obdarované hodit vysavač, se kterým se snadno manipuluje (protože nemá kabel a je lehký), který dokáže vysát všechny typy podlah a který dokáže zároveň vysávat a vytírat, přičemž odstraní i odolnější skvrny. Na jedno nabití vydrží vysavač pracovat až 75 minut a bez povšimnutí určitě nezůstane ani přenosný ruční vysavač a integrované příslušenství, například dlouhá trubice nebo mini turbo kartáč. Více na www.philips.cz/speedpromax-aqua.

Externí obrázek


Horkovzdušná fritéza Philips Airfryer XXL

Hledáte dárek pro nadšeného kuchaře? Nebo naopak nenadšeného? Tahle horkovzdušná fritéza využívá ke smažení místo oleje horký vzduch a díky speciální technologii z jídla navíc extrahuje přebytečný tuk. Výsledkem jsou křupavé hranolky nebo šťavnaté kuře, které obsahují jen minimum tuku. Příprava pokrmů je navíc rychlá a lehká: Airfryer umí i grilovat, péct nebo opékat a díky přednastaveným programům je možné připravit pokrm doslova jedním dotykem. 

Více na www.philips.cz/airfryer.

Všechny tyto dárky pořídíte na www.philips.cz/obchod.

  18:34