Potřebujete občas vypustit starosti a užít si super večer, ale nemáte náladu a chuť na party až do rána? Frisco ví, kdy je nejvyšší čas uspořádat domácí večírek bez starostí.

Už jste zapomněly, jak vypadají vaše kamarádky.


Vesele si píšete na Facebooku, ale naposledy jste se s kamarádkami viděly na rozlučce se svobodou jedné z vás? Jestli vám do večerních setkání neustále něco skáče, domácí party je super příležitost se potkat. Zvládnete ji v pohodě i v neděli odpoledne.

Máte doma volno.


Partner odjel na pánskou jízdu, děti k babičce a vy máte celý víkend sama pro sebe. Ideální čas na kočičí pré! Uklízecí outfit nechte ve skříni, a pusťte se rovnou do přípravy domácí party. Ale jen zlehka, nechcete strávit půl dne v kuchyni chystáním a půl dne úklidem. A nejlepší party jsou stejně takové, které nemusíte moc řešit.

Chcete se pobavit po svém.


Můj dům, můj hrad. Doma si sama určíte pravidla, vyberete hudbu a pobavíte se bez toho, aniž byste musely s kamarádkami překřikovat hluk v baru. Nemusíte složitě kombinovat outfity a stát hodiny před zrcadlem. Kamarádkám můžete totiž ukázat nové boty klidně ještě v botníku a víte, že je ocení i tak.

TIP! Hledáte další nápady, jak si bezstarostně užít party? Sledujte Frisco seriál s youtuberkou Flabgee a jejími hosty.

https://youtu.be/L2jLdKZdf2k

Je krásně. Nebo prší.


Výhodou domácích párty je, že na počasí prostě nezáleží. Nemusíte dopředu vymýšlet záložní varianty a u romantického filmu nebo párty her se pobavíte stejně jako při obyčejném pokecu na zahradě.

Chcete vyzkoušet nový recept na párty drink


Natrefila jste na super jednoduchý recept, ale nemáte ho doma na kom otestovat? Blýskněte se před kamarádkami. Rovnou pro vás máme tip.

Tip na jednoduché letní osvěžení:


Ledová Frisco tříšť:

Frisco
Formičky na led
Mixér
Ovoce nebo bylinky na ozdobení

Postup:

Frisco nalijte do formiček na led a nechte zmrznout. Zmrzlé kostky druhý den jen vyndáte z mrazáku a rozmixujete. Tříšť pak stačí ozdobit ovocem nebo bylinkami, které máte rády, a party může začít!

  15:48,  aktualizováno  25. března 2019 17:40