Už nemůžete vystát pošmourno za okny, chlad a nevlídné počasí této roční doby? Zkraťte si čekání na slunečné jarní měsíce a nechte se inspirovat tipy, které vám zpříjemní zimní období!

Zahřejte se na Bikram józe


V zimních měsících často trpí tělo i mysl, ztracenou rovnováhu můžete zvlášť v této části roku najít při cvičení speciálního druhu jógy – Bikram. Ne nadarmo se jí říká „horká jóga,“ devadesátiminutové cvičení probíhá v sále vytopeném na teplotu 42 stupňů celsia. Vystřídáte 26 póz fyzické jógy, provedete dvě dechová cvičení a dokonale prohřejete své tělo.

Využijte čas k sebezdokonalení


Zima představuje ideální čas, jak si najít čas pro sebe samu a využít ho k osobnímu rozvoji. Není nic lepšího, než využít chladné a tmavé dny k četbě zajímavých knih, které Vás posunou o krok blíže k duševní rovnováze nebo pracovnímu úspěchu.

Vyrazte do teplých krajin


Nedostatek slunečního světla dle lékařských studií negativně ovlivňuje lidskou psychiku a obecně zdraví. Takzvaná sezonní afektivní porucha způsobuje poruchy spánku, zvýšený pocit únavy a také deprese. Zatočte s ní včas, naplánujte si dovolenou na teplém a slunném místě klidně na rok dopředu, budete se mít na co těšit a také se vyhnete zdravotním problémům. Pokud to letos už nestíháte, například do Španělska vás přenese sklenka šumivého vína cava z vinařství Cavas Hill.  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:55