Přemýšleli jste někdy nad tím, že i aplikace mohou přispět k vašemu zdravějšímu životu? Představíme vám 4 aplikace, které vás rozhodně přesvědčí!

Aura: Mindfulness & Happiness


Aura je meditační aplikací, která vám pomůže omezit a zvládnout každodenní stres a úzkost. Že nemáte na meditování čas, nebo vám to nejde? S Aurou to půjde! Je tím nejlepším řešením pro snížení stresu a zvyšování pozitivity prostřednictvím pouhých tříminutových meditací! Každodenní meditační cvičení jsou vědecky podložená a díky umělé inteligenci i vysoce personalizovaná. Stačí jen zadat, jak se cítíte, a aplikace vám vybere tu aktuálně nejvhodnější meditaci. Můžete dokonce i sledovat vývoj své nálady!

Aura je vhodná pro všechny, kteří chtějí s meditací začít a vytvořit si z meditování zvyk, nebo touží po zmírnění stresu.

Sleep Better


Chcete zlepšit kvalitu svého života? Začněte u spánku! S tím vám pomůže třeba aplikace Sleep Better, která vám umožní sledovat váš spánek, jeho kvalitu, monitorovat sny a dokonce i zlepšit spánkové návyky. Můžete dokonce i sledovat vliv fází měsíce nebo si zapisovat své sny! Chytrý budík vás navíc probudí v tom nejlepším možném časovém rámci, který si sami zadáte. Už stahujete?

Rexona MoveCount – každý pohyb platí


Rexona posouvá motivaci k pohybu a zdravému životnímu stylu na novou úroveň. Nestará se pouze o ochranu před potem a pocit svěžesti, nyní pohyb přímo odměňuje. Stačí si do smartphonu nainstalovat aplikaci MoveCount, ve které získáte za všechen čas strávený jakýmkoliv pohybem virtuální měnu. Za tu si následně budete moci „koupit“ speciální odměnu. Ti nejakčnější obují limitovanou řadu tenisek Nike iD nebo vyhrají zapůjčení stylového Mini Cooperu na celý víkend.
Nemusíte hned začít běhat či chodit pravidelně do fitka. Stačí i krátká procházka, tanec nebo jen cesta do práce. S MoveCount se počítá každý pohyb. Nasbírané „mince“ si potom můžete vyměnit za různé zajímavé ceny – produkty od značky Remington, kosmetické balíčky, sportovní kameru GoPro Hero či za mnohé další.  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:35