Pár pádných důvodů, proč chmury zaspat, pověry brát s úsměvem, žít přítomností a svůj život milovat!


Chyťte si chvíli!


Pořád pitváte minulost nebo se obáváte, jak co bude? Jediné, co máte, je přítomnost. Vraťte se do ní pomocí emoční gymnastiky!1. Když se ráno vzbudíte, zhluboka se nadechněte a usmějte se.

2. Zavřete oči a vybavte si pár věcí, zásadních i těch zdánlivých drobností, za které můžete být životu vděčná.

3. Všímejte si detailů, které vám v běžném pracovním dni uniknou, jako je třeba závan větru ve tváři, sochy na fasádě domů, hebkost či hřejivost vašich šatů...

4. Během dne si udělejte čtvrthodinku čas a projděte se. Všímejte si na procházce barev a zvuků všeho kolem sebe.

5. Doma si aspoň půl hodinky popovídejte s lidmi, s nimiž bydlíte.Chcete to změřit?


Jak moc kvalitní máte vlasy? Opravdu zadržujete v těle vodu? Máte svou pleť dřít peelingem? Kolik tuku v sobě nosíte? Teď máte šanci nechat si tohle vše změřit. Ve Studiích péče Nivea, která v dubnu a květnu jednorázově otevřou v největších obchodních centrech českých měst, vám bez bolesti udělají diagnostiku pleti, vlasů i rozbor tělesných parametrů. Doporučí vám na míru jídelníček, cvičení, ale i účes a ještě si odnesete vzorečky kosmetiky.Snídat hodně, nebo ne?


Jak moc jste dneska snídala? Sotva jste si zobla housky a utíkala do práce? Nebo jste se poctivě nacpala, abyste vydržela až do oběda? Násilí není třeba. Zatímco dřív se tvrdilo, že „snídaně je grunt“, nejnovější studie tuhle pověru vyvrátily. Ať už snídáte jako vrabčák, nebo jako dřevorubec, na konci dne v sobě beztak budete mít stejné množství kalorií. Takže hlavně když se snažíte zhubnout, je lepší dát si snídani lehkou a jíst menší porce po celý den, než abyste se ráno odrovnala hostinou a po zbytek dne hladověla.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:52