Že je golf není nic pro vás? Přesvědčíme vás o opaku!

Vždycky jsem si myslela, že golf vlastně není ani moc žádný sport. Trefíte se do míčku a pak jen přejdete k další jamce. Jenže ona je to pěkná makačka! Není žádnou výjimkou, že při hře nachodíte až 20 kilometrů! Co je na něm tak úžasného?

Budete na čerstvém vzduchu a v přírodě


Ano, golf můžete trénovat i uvnitř, ale byla by to škoda. Když hrajete, jste obklopení přírodou a kyslíkem. Na hřišti by se neměly používat mobily, takže se jedná i o takový digitální detox. Navíc i nachytáte zdravou barvu, protože bude často na sluníčku.

Nikoho k tomu nepotřebujete


Golf je hra, kterou můžete provozovat ve skupině, ale taky sám. Je to skvělá příležitost, jak si utřídit myšlenky a soustředit se jen na tu jednu věc - na hru.

Zabavíte celou rodinu


Nemusíte hned absolvovat celý kurz a mít zelenou kartu - tedy osvědčení o způsobilosti ke hře. Zkusit golf si můžete i tréninkově. Zábavné je už samotné odpalování. Klidně u toho vydržíte i několik hodin, stejně tak jako u patování. A bude to bavit všechny - malé i velké.

Budete se chtít strojit


Ze začátku si myslíte, že se vás to netýká, Jenže pak tomu popadnete. Na golf existuje tolik krásného oblečení. Je to mánie a zábavná mánie. Jen někdy bohužel trochu leze do peněz.

Poznáte nové přátele


Golf je společenský sport. Hraje se většinou ve flightu - tedy skupině po čtyřech a často i s neznámými lidmi. Témata k hovoru se vždy najdou a vzniklo tak už mnoho velkých kamarádství a nejenom těch. Můžete si tady najít i partnera!

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:23