Zvládnete s ním uklidit za polovinu času, protože vysává a vytírá zároveň, díky silnému výkonu můžete vysávat celý dům v režimu turbo a udržovat v čistotě i horní části skříní nebo gauč. Pozor – jakmile jej jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít jinak!

Pokud si pořídíte opravdu kvalitní bezdrátový tyčový vysavač, budete překvapená, jak moc se jeho schopnosti za poslední roky posunuly. Dávno neplatí, že by měl tento typ nižší výkon než klasický vysavač nebo že by se rychle vybíjel. Posuďte sama třeba na nejnovějším modelu Philips 8000 Aqua 3v1:

1. Šetří vám čas a záda
Už nemusíte nejprve obejít celý dům s vysavačem a poté ještě extra s mopem. Tento bezdrátový tyčový vysavač umí totiž vysávat a vytírat naráz. Nacvakněte na něj přiložený mop, do vody můžete kápnout i trochu čisticího prostředku, abyste podlahu zbavila bakterií, a pusťte se do práce s vědomím, že dům uklidíte za polovinu času. Podlaha navíc po vytírání nebude zbytečně mokrá, protože se uvolňuje jen tolik vody, kolik je třeba. Pokud ale potřebujete setřít větší nebo odolnější skvrny, sešlápněte pedál a uvolněte na podlahu více vody.

Externí obrázek

2. Zvládne i silný nepořádek
Chystáte se na důkladnější týdenní úklid? Philips 8000 Aqua 3v1 dokáže uklidit celý dům v režimu turbo*, aniž by se během toho vybil. A to díky nejnovější generaci 25,5V lithium-iontových baterií, které zajišťují, že vysavač vydrží pracovat až 80 minut na jedno nabití. Stačí jen pravidelně čistit filtr, na což vás vysavač sám upozorní prostřednictvím digitálního displeje.

Externí obrázek

3. Sbohem, špíno pod gaučem!
Díky nádobě na prach chytře umístěné v horní části vysavače zvládne Philips 8000 Aqua 3v1 kvalitně vysát i pod gaučem nebo jakýmkoliv jiným nízkým nábytkem. Je tam tma? Nevadí, vysavač si s pomocí LED osvětlení posvítí i na to nejmenší smítko prachu. Díky digitálnímu motoru také vysává i při pohybu zpět a do stran a univerzální 360° hubice během toho zachytí až 99,7 % prachu a nečistot.

Externí obrázek

4. Od stropu až k podlaze (a dokonce i v autě)
Potřebujete uklidit i na horních částech skříní nebo odstranit pavučiny u stropu? Použijte extra dlouhý nástavec, který je součástí balení. Máte domácí mazlíčka a jeho chlupy se nesmazatelně vtiskly do gauče nebo křesla? Použijte přiložený mini turbo kartáč, který v kombinaci se silným výkonem vysavače čalounění nebo potah rychle vyčistí. A s přenosným ručním vysavačem zase lehce uklidíte interiér auta včetně dětských autosedaček.

Externí obrázek

5. Nákupem nic neriskujete
Chtěla byste vyzkoušet, jestli vám tenhle superhrdina mezi vysavači bude opravdu vyhovovat? Můžete využít 45denní garanci vrácení peněz v případě, že byste nebyla spokojená. Což se ale velmi pravděpodobně nestane…

Více zjistíte na www.philips.cz/8000-aqua-3v1.

Externí obrázek

* Uváděno pro dům o ploše až 125 m2.

  14:00