Potřebujete pozitivní změnu? Pak si pořiďte jeden z těchto krásných kamenů:

V magickou moc kamenů věřili lidé už od nepaměti. Mějte i vy svůj osobní kámen - talisman, který vás bude doprovázet. Jako součást šperku nebo jen tak ho mít u sebe. Třeba k v kapse. Nejlépe však působí, pokud se dotýká pokožky.

Něž začnete kámen používat, vždy ho energeticky očistěte a nabijte. Stačí na noc minerál vložit do hrubozrnné mořské soli, ráno ho umýt a nechat přes den na denním světle „nabíjet“. Pozor - některé minerály nesnesou přímé slunce  - blednou na něm.

Pro novou lásku - granát


Temně krvavý minerál je typický pro Českou republiku. Granátů je několik druhů, ale my doporučujeme zvolit místní - dodává svému nositeli energii, a pokud hledáte lásku, noste šperky s granátem, budete pak pro opačné pohlaví jako magnet. Skvělý je také pro udržování dobrých vztahů a vášně mezi partnery. Granáty noste v náušnicích nebo v prstenu. Pozor, ať nenaletíte, vždy chtějte certifikát pravosti.

Pro energii - rubín


Červený kámen pomůže tehdy, když se cítíte vyčerpaná a nevíte kudy kam. Nabíjí novou silou, přináší do života rovnováhu a chrání vás proti pomluvám a mentálním útokům jiných osob. Zastavuje negativní energie a pomáhá zvyšovat sebevědomí. Přináší také bohatství. Tento kámen však patří k těm vzácnějším, proto musíte počítat s jeho vyšší cenou.

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 17:27