Dětský olejíček je multifunkční zázrak! Nejenom na péči o krásu, ale pomůže vám ještě v mnoha případech i doma.

Skvěle odlíčí oči


Když si do dlaně nanesete malé množství olejíčku, stačí ho jen prsty aplikovat na zavřená oční víčka a olej s líčidly jemně promnout. Velmi rychle rozpustí všechen make-up a pak už jen vše stačí setřít tampónkem navlhčeným vodou. Druhou variantou je aplikovat pár kapek olejíčku přímo na vlhký tampónek a pak už rovnou odličovat.

Poradí si se zbytky lepidla


Kdykoliv z něčeho strhnete nalepovací cenovku, zůstane vám tam zbytek lepidla, který ne a ne odstranit? Naneste na lepidlo olejíček a nechejte chvíli působit. Pak suchým hadříkem vše očistěte. Pokud vám to nepůjde napoprvé, postup opakujte. Bude vás zajímat: Nejčastější důvody, proč se vám stále mastí vlasy


Dodá lesk lakovkám


Ať už na boty nebo kabelku: s dětským olejíčkem dodáte lakovaným kůžím zpátky lesk a šetrně je vyčistíte. Stačí jen olej nakapat na hadřík z mikrovlákna a jemně přetírat. Pak přebytečný olej odstraňte suchým hadříkem.Pomůže snadno sundat prstýnek


Jestliže vám natékají prsty a nemůžete z nich pak sundat prstýnky, nakapejte malé množství olejíčku na prst a hned malý kroužek snadno stáhnete. Mastnotu pak velmi lehce odstraníte jarem na nádobí.

Poradí si s náplastí


Olejíček také skvěle pomáhá, pokud vám nejde z kůže strhnout náplast nebo tejp. Přetřete jím okraje náplasti nebo tejpu a pak vše půjde odtrhnout snadno a bezbolestně.  

 

  18:00,  aktualizováno  26. března 2019 14:13