Víte, jaké jsou časté chyby, kterých se zákazníci dopouštějí při koupi sedačky? Jakých omylů se dopouštějí? Co nejčastěji žádají? Ze 60 tisíc zákazníků vznikl průzkum a zde jsou výsledky.

1. Chyba: Chci rozkládací sedačku


Jakmile byla položena otázka proč, téměř každá odpověď zněla „pro jistotu, kdyby přišla návštěva“.

Chcete opravdu kvůli příležitostnému přespání návštěvy doplatit na celkový dizajn a kvalitu sedačky? Jen proto, že někdy možná někdo přespí? Kdo sedačku užívá každý den? Vy s rodinou, nebo návštěva, která sem tam přespí? Návštěvě stačí nafukovací matrace za pár korun a vy si kupte sedačku, jenž bude komfortní, dizajnová a bude srdcem vašeho obýváku.

Roztahovací sedačka NEAPOL od Phase sedačky, pro ty kteří hledají rozkládací sedačku pro každodenní spaní.


2. Chyba: Chci úložné prostory v sedačce


Není úložných prostorů v každém domě či bytě až dost? Skutečně chcete mít i v sedačce prostor, kde si uložíte další nepodstatné věci? Opět s tím jen doplatíte na celkový komfort, kvalitu konstrukce a celkový vzhled. Sedačka „vykuchaná“ pro úložný prostor nebo pro rozkládací mechanismus, nikdy nemůže mít takový komfort a dizajn jako sedačka pevná a zkonstruovaná tak, aby plnila požadovanou kvalitu a pohodlí svých majitelů.

3. Chyba: Stačí mi levnější sedací souprava


Každý třetí zákazník přichází do prodejny s tím, že někde koupil levnou sedačku a prožil „peklo“. Absolutně nesplnila požadovaný komfort, na místech kde se opřel cítil dřevo a potahový materiál vydržel půl roku. Co nastane? Podání reklamace a nekonečné nervy s vybavením. Máte čas trávit hodiny hádáním se s prodejcem a dokazováním, koho je to chyba? Nechtěli byste raději spokojeně každý večer relaxovat před TV?

Model LAMIA od Phase je jeden s nejprodávanějších a nejpohodlnějších modelů. Obsahuje manuální nebo elektrický výsuv sedáků a nastavitelné opěrky hlavy.

4. Chyba: nepotřebuji žádnou doplňkovou výbavu k sedačce


Je pravda, že ji nepotřebujete, ale když zjistíte, jak vám technologické vychytávky zpříjemní momenty relaxu, určitě neodoláte. Například vysouvací sedák, který vám rozšíří místo na lenošení. Stolek v područce využijete při práci na počítači nebo při konzumování večeře.

Do zásuvky USB nebo 220V si zapojíte do nabíječky svůj telefon bez toho, abyste ho museli odložit někde mimo a mnoho jiných věcí, které skutečně oceníte.

Nejprodávanější model MODENA od Phase sedačky s množstvím technologických možností, které Vám zpříjemní momenty relaxu. Stačí si jen navolit tu správnou výbavu.

5. Chyba: Sedačku koupím rychle v obchodě s nábytkem


Sedačka se většinou kupuje na delší období tak jako auto a také ji používáte každý den stejně jako svoje auto. Když si kupujete auto, koupíte si ho ihned v prvním a nejbližším obchodě? Ne.

Dáváte si záležet a snažíte se o to, aby vám co nejvíce naplnilo představy. Vyzkoušejte to tak i se sedačkou a investovaný čas na začátku se vám vrátí po dobu  dlouhých let užívání.

Pokud přece hledáte sedačku levnou, vyberte si ji od ověřeného výrobce. Podívejte se na sedačky kategorie CLASSIC od Phase.

Na správném výběru záleží 

Přijďte se podívat na svou sedačku do PHASE sedačky a podlehněte pohodlí, tak jako tisíce zákazníků před vámi.