Letošní ročník ankety se uskuteční v reprezentativních prostorách společnosti Mercedes-Benz v Praze na Chodově od 19 hodin.

Asociace profesionálních golfistů PGA of Czech Republic přijala na žádost organizátora záštitu nad letošním 4. ročníkem ankety Golfista roku 2017. Galavečera a slavnostního vyhlášení cen se zúčastní nejen zástupci vedení organizace, ale i přední hráči v čele s Klárou Spilkovou, Stanislavem Matušem, Petrem Ničem nebo čerstvým držitelem titulu Master Professional Karlem Skopovým.

„Těší mě partnerství s touto prestižní anketou a jsem rád, že během slavnostního večera upozorníme na výrazné úspěchy našich členů, kteří jsou i přes stále větší konkurenci úspěšní. Zároveň jim předáme několik významných ocenění,“ uvedl k udělení záštity Roman Svoboda, prezident Profesionální golfové asociace hráčů a učitelů golfu v ČR – PGA of Czech Republic.

Letošní ročník ankety se uskuteční v reprezentativních prostorách společnosti Mercedes-Benz PRAHA, Daimlerova 2, ve čtvrtek 8. 3. 2018 v Praze na Chodově od 19. hodin.

Ceny budou udělovány v kategoriích:


• Cena partnerů ankety
• Amatér ženy a muži
• Profesionál ženy a muži
• Cena sportovních novinářů
• Absolutní vítěz ankety

Anketa Golfista roku patří mezi nejvýznamnější sportovní soutěže v České republice. Základem nominací jsou žebříčky ČGF a výsledky profesionálů PGA of Czech Republic. Do ankety přispívají amatérští a profesionální hráči, sportovní kluby i trenéři. Vliv mají i hlasy široké veřejnosti mezi golfovými fanoušky, kteří se zapojují do hlasování o nejlepších českých golfistech. Golfista roku je od roku 2014 jedinou odbornou soutěží svého druhu v České republice.

  16:27,  aktualizováno  26. března 2019 9:51