Není lepší období, kdy se do detoxu pustit, než právě jaro! Co nejvíc zabírá? Čtěte dál a poznáte čtyři prostředků, které byste při detoxu neměli nechat bez povšimnutí!

Březová voda


Možná se vám při vyslovení slovního spojení „březová voda“ vybaví spíš kdysi používaný prostředek pro růst vlasů. Ale nenechte se zmást, březovou vodu, nebo také mízu či šťávu rozhodně můžete zařadit i do jídelníčku. Jedná se totiž o 100 % přírodní rostlinný prostředek s léčivými a vitalizačními účinky.

http://gty.im/625737876

Březová míza obsahuje organické kyseliny, vitamíny B a C a velké množství minerálních látek – třeba vápník, hořčík, draslík, zinek nebo železo. Má schopnost čistit organismus od toxinů – ideální dávkování pro jednu detoxikační kúru je sklenička denně po dobu tří týdnů. Na co se můžete těšit? Na hezčí pleť a vlasy nebo spokojenější játra a trávicí soustavu. Jediným háčkem může být, že čerstvá březová míza má krátkou dobu trvanlivosti, ale i to jde jednoduše vyřešit – dá se z ní vyřešit sirup, který má dlouhodobou životnost. Tak hurá na to!

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:35