Chcete vypadat za všech okolností hezky a také mít vždy uklizený byt, aby se u vás i nečekaná návštěva cítila dobře? Ale zároveň chcete péčí o svůj zevnějšek i domov trávit minimum času? Pořidťe si chytré pomocníky, kteří vám s tím pomohou.

1. Záhyby nemají šanci


Potřebujete v práci nebo po ní vypadat, jako že jste si právě vyzvedla sako v čistírně nebo sáhla do šatníku pro nové šaty? Mějte po ruce praktický ruční napařovač Philips Steam&Go, který je velmi lehký a kompaktní a hlavně zbaví vaše oblečení všech nevzhledných záhybů. A zvládne to i bez žehlicího prkna, prádlo stačí pověsit na ramínko nebo položit třeba na křeslo.

Navíc si poradí s jakoukoliv žehlitelnou látkou, kromě košile či saka dostane do formy třeba i šaty s volány nebo plisovanou sukni. Stačí přitisknout napařovací destičku k látce a během několika vteřin budete jako ze škatulky. Napařovač také zbaví oblečení nepříjemných pachů a zabíjí bakterie, takže s ním můžete „osvěžit“ i plyšáky svých dětí nebo oblečení, které bylo delší dobu uložené ve skříni.


2. Velké prádlo jedním tahem


Čeká na vás koš vypraného a nevyžehleného prádla, na který se opravdu netěšíte? Pomůže vám s ním parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus, u kterého nemusíte řešit nastavování teploty – prostě jej zapnete do zásuvky a po nahřátí žehlíte, co vám právě přijde pod ruku.

Skvělé je, že s ním nespálíte ani ten nejjemnější žehlitelný materiál, a dokonce můžete nechat žehličku položenou na oblečení na žehlicím prkně. Látku nijak nepoškodíte, žehlička se po několika minutách nečinnosti pouze sama vypne.

Tenhle parní generátor je však zároveň natolik výkonný, že odstraní i ten nejodolnější záhyb jedním tahem. Díky nízké váze a možnosti nechat žehličku položenou na prkně navíc nehrozí, že by vás po žehlení bolelo zápěstí, a díky velké nádržce na vodu nemusíte průběžně odbíhat a vodu dolévat.


3. Čistá podlaha každý den


Ráda byste měla doma neustále poklizeno, ale při představě, že denně válčíte s vysavačem a jeho šňůrou, se raději smiřujete s nepořádkem? Vyzkoušejte tyčový bezdrátový vysavač, se kterým se výborně manipuluje a zvládnete s ním rychle přejet jakoukoliv místnost nebo rovnou celý byt či dům.

Tyčový vysavač Philips PowerPro Aqua 3v1 navíc umí nejen vysávat, ale zároveň i vytírat, a to doslova jedním tahem. Stírání a vysávání můžete i kombinovat, protože stírací systém lze velmi jednoduše nasadit i sundat, navíc si sám reguluje uvolňování vody a podlaha je během chvilky zase suchá.

Bezsáčková technologie PowerCyclone dokáže velmi dobře oddělit prach od vzduchu a omyvatelný filtr zachytí více než 90 % ultrajemných mikročástic – tedy i bakterie, pyl nebo další alergeny. A díky speciální hubici se snadno zbavíte i zvířecích chlupů.Více zjistíte na www.philips.cz.

  10:54,  aktualizováno  31. března 14:03