Také řešíte, co dělat u vody s peněženkou, mobilem nebo tabletem? Víme, jak na případné zloděje vyzrát!

Samozřejmě, že si všechny drahé věci můžete nechat v hotelovém trezoru. Jenže při opalování a relaxaci se taky chcete podívat na nové zprávy, na internet, do mailu. A taky si chcete koupit něco k pití nebo k jídlu. Proto u sebe všechny tyto drahé věci musíte mít. Jenže co dělat, když se třeba celá rodina rozhodnete jít do vody nebo když jste přišla na pláž sama a chcete si jít zaplavat?

Trik s lehátkem


Aby zloděj neodnesl snadno celou plážovou tašku, její uši přichyťte a podvlečte pod nohu lehátka nebo pod nohu slunečníku. Díky tomu nebude moct popadnout tašku a utíkat. Nadzvedávání lehátka nebo deštníku si totiž už každý všimne.

Kam s tím?


Mnoho lidí balí svoje cennosti do ručníku nebo je má v kosmetické taštičce. To je pro zloděje jako nachystáno. Nepomůže, ani, když si vše dáte na dno tašky. Důležité je zloděje okamžitě odlákat - něčím, co ho hned odradí. Třeba jednorázovou dětskou plenou. Ano, kupte si balíček a do jedné z nich peněženku i mobil zabalte tak, jak se balí použité pleny. Zalepte je, jako když jsou pak nachystané k vyhození. Klidně je dejte do sáčku dvě až tři. Pak si můžete být jistá, že vše zůstane na svém místě.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:46