Zima se blíží a s ní přichází i nové trendy. Přinášíme vám tři hity letošní zimy, bez kterých se neobejdete. Získejte nálepku bohyně módních trendů.

1. Kulich Pay pro sportovkyně

Studené ruce i nohy trápí skoro každou ženu. Můžete běhat po obchodech jak chcete, váš krevní oběh bude stejně vždycky pomalejší a končetiny studenější. A vytahovat ruce z kapes nebo sundávat rukavice v třeskutém mrazu? Brrrrr. Ale nezoufejte, máme pro vás řešení. Stačí si nalepit kreditní nálepku na čepici a začít platit bezkontaktně . Drobnou úklonou nebo pokývnutím.2. Hodinky Pay pro manažerky

Nestíháte? Potřebujete, aby váš byznys odsýpal? Nyní už se nemusíte zdržovat při placení u pokladny. Nalepte si kreditní nálepku na to, na co koukáte nejčastěji – přímo na své hodinky. Sice neuvidíte na ciferník, ale o to rychleji vystřelíte z obchodu.

Extra tip: Pokud by vám přece jen chyběla kontrola aktuálního času doporučujeme pořídit jako doplněk přesýpací hodiny.3. Dudlík Pay pro maminky

Nákupy s dítětem v náručí patří k těm nejhezčím společným zážitkům matky a dítěte. Končí buď hlubokým vztahem nebo traumatem pro jednoho z nich. A co teprve když máte plný vozík, stojíte u pokladny, dítě vám řve do obličeje a vy zjistíte, že nemáte peněženku? Máme pro vás řešení. Použijte své dítě jako výstražnou signalizaci! Kreditní nálepku nealepte na jeho dudlík a dítě vám nikdy nedovolí opustit domov bez něj. Zaplatíte snadno, jako mávnutím kouzelného dudlíku.

Extra tip: Pokud vám dítě nebude chtít u pokladny dudlík půjčit, nechte ho naskenovat celé. Neuškodí mu to a můžete se všem okolo pochlubit jak se vám povedlo.Tohle všechno a ještě mnohem víc můžete získatáte s kreditní nálepkou od České spořitelny. Podle momentální nálady a měsíčního cyklu si vyberte mezi bílou a černou variantou a jednoduše ji nalepte na to, co máte vždy po ruce - na mobil, na klíče, prostě na cokoli.


Máte vlastní nápady na trendy vychytávky při placení? Napište nám je na www.csas.cz a vyhrajte skvělé ceny.