Chcete se pustit do nového sportu nebo vypadat líp?  Máte skvělou příležitost.


1. Užijete si flirtování


Tím, že se díky běhu naučíte synchronizovat dech s pohybem a protáhnete svaly, zajistíte si kondičku a lepší prokrvení pleti i vnitřních orgánů. A pookřeje hlavně váš sexuální život! Vědci totiž vypočítali, že největší chuť flirtovat (a milovat se) mají ženy přesně 15 minut po tréninku!2. Získáte balzám na duši


Potřebujete vyventilovat zlost? Pusťte si do uší hudbu a vyběhněte! Snížíte si hladinu stresového hormonu (kortizolu) a naopak vám vystřelí nahoru serotonin – hormon, který ruší deprese!3. Budete víc sexy!


Toužíte po vypracovaných stehnech a božském pozadí? Vždycky ale myslete na to, aby vám sport dělal hlavně radost. Svaly, chrupavky, klouby, to vše musíte chránit, a pokud svůj běžecký styl teprve hledáte, potřebujete si hlídat správné držení těla a odpružení. Hodně přitom pomůže kvalitní obuv s přizpůsobivou klenbou. Tip: Boty PureBoost X od adidas navrhla žena a jako první na světě jsou určené speciálně pro ženské chodidlo, k němuž přilnou natolik, že budete mít pocit, jako byste měla na sobě ponožky! Další plus téhle revoluční obuvi? Je vyrobená z tisíců kapslí BOOST ™, které vám usnadní pohyb a vrátí vloženou energii. Výsledek? Neunavíte se tolik. Přitom jsou díky svému svršku ze síťoviny úžasně vzdušné a vaši nohu opticky zmenší a zeštíhlí. Proto je budete chtít nosit, i když zrovna nesportujete. Kdo si je už oblíbil? Třeba modelka Taťána Kuchařová nebo moderátorka Zorka Hejdová.


  8:29,  aktualizováno  25. března 2019 19:15