NOVINKA – EUCERIN HYALURON-FILLER VITAMIN C BOOSTER

Testujte s námi novinku

Aktivujte, protřepejte, povzbuďte pleť: Nový Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster okamžitě působí proti volným radikálům a chrání vaši pleť – pro zářivý a svěží vzhled za 7 dní.

Vitamín C je jednou z osvědčených a oblíbených složek dermokosmetických přípravků. Jeho anti-oxidační účinek poskytuje pleti vnější ochranu před oxidačním stresem, a tak ji brání před škodlivým vlivem volných radikálů. Ale protože si naše tělo neumí vlastní vitamín C vyrobit, musíme mu jej dodat zvenčí. A zde přichází na řadu nový Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster.

ČERSTVĚ AKTIVOVANÝ ČISTÝ VITAMÍN C PRO LEPŠÍ ÚČINNOST

Vitamín C rychle oxiduje, proto je třeba jej chránit před oxidací a aktivovat pouze ve chvíli, kdy jej chceme použít.

Právě proto je Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster k dostání v inovativním balení: horní část obsahuje čistý 10% vitamín C farmaceutické kvality v prášku a zajišťuje optimální rovnováhu mezi účinností a kožní snášenlivostí. Koncentrace vitamínu C v tomto séru je navíc dvěstěkrát vyšší než v pomerančích – pokud bychom tedy chtěli dodat naší pleti stejnou koncentraci, museli bychom sníst opravdu velké množství pomerančů. Naši spotřebitelé však pouze stlačí ampuli, prášek se uvolní do emulze s kyselinou hyaluronovou a licochalconem A, a sérum protřepou, aby se látky správně smísily.

Tímto je vitamín C čerstvě aktivován a sérum připraveno k použití. Nanášejte jej každý den a objevte skrytou sílu tohoto séra!

Vybíráme 30 žen, které dostanou balení Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster se 3 ampulkami na vyzkoušení. Jedinou podmínkou je včasné zahájení aplikace a posléze vyplnění dotazníku, který vám zašleme online.

Přihlásit se můžete do 22. října 2019.

Kontaktní údajeOvěřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Souhlasím s pravidly soutěže. * Chcete-li se zúčastnit soutěže, musíte vyjádřit souhlas s jejími pravidly.

Opakované zaslání E-MAILU

Pokud vám nedorazil potvrzující e-mail, můžete si jej nechat znovu zaslat.

Pravidla soutěže

Pravidla reklamní akce – TESTOVÁNÍ „Eucerin“

Organizátorem reklamní akce „Testování Eucerin“ (dále jen „akce“) je MAFRA, a.s., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328 (dále jen „Organizátor“). Akce se koná v termínu od 12:01 h dne 20. 09. 2019 do 23:59 h dne 4. 10. 2019.

Akce je zaměřená na testování a informace o spokojenosti účastníků akce s dále specifikovaným produktem. Na tuto akci se v plném rozsahu vztahují i Všeobecné podmínky pro soutěže Organizátora.

Celá akce probíhá ve dvou etapách. Nejprve se účastníci, tak jak jsou definovaní ve Všeobecných podmínkách pro soutěže Organizátora, do celé akce zaregistrují prostřednictvím registračního formuláře na webu www.jenprozeny.cz (dále jen „formulář“), a to jeho vyplněním a on-line odesláním. Touto registrací a vyplněním požadovaných údajů se příslušný účastník akce zavazuje dodržovat bez výhrad tato její pravidla.

Z takto zaregistrovaných účastníků vybere Organizátor 30 přihlášených osob (dále jen „Účastník“), kterým na zadané adresy zašle zdarma 3x EUCERIN® HYALURON-FILLER VITAMIN C BOOSTER (dále jen „produkt“) k testování. Ostatní zaregistrovaní účastníci budou z akce vyřazeni. Testování probíhá ze strany Účastníka bezprostředně od doručení vzorku, kdy Účastník je povinen tento produkt užívat běžným způsobem v souladu s informacemi uvedenými na jeho obale. Produkt je výrobek určený pro evropský trh. Po uplynutí tohoto testování obdrží Účastníci na zadanou e-mailovou adresu dotazník spokojenosti, který jsou povinni online vyplnit. V případě chybějících informací může Organizátor kontaktovat Účastníka na uvedeném telefonním čísle.

V hodnotícím dotazníku je Účastník povinen uvést pravdivé a úplné údaje získané v rámci užívání (testování) daného produktu. Vždy samozřejmě jde o subjektivní hodnocení produktu ze strany Účastníka vzniklé na základě užívání produktu po stanovenou dobu.

Zároveň si je Účastník svou účastí v akci plně vědom skutečnosti, že Organizátor akce může podle svého uvážení Účastníkem poskytnuté údaje o produktu a hodnocení produktu spolu se jménem a počátečním písmenem příjmení Účastníka, městem, ve kterém má Účastník bydliště, a fotografií Účastníka zveřejnit v Organizátorem vydávaných časopisech, či na jím vlastněných a provozovaných webových portálech.

Výsledky testování, hodnocení a jiná sdělení poskytnutá účastníkem akce mohou být k marketingovým a propagačním účelům poskytnuty třetím osobám, jmenovitě společnosti Beiersdorf spol. s r.o., IČ: 48117099, sídlem Walterovo náměstí 329/3, Jinonice, 158 00 Praha 5, jako partnerovi akce.

V rámci akce jsou zpracovávány především tyto osobní údaje: Jméno a příjmení, adresa bydliště, e-mail, telefonní číslo, IP adresa zařízení, z níž byl formulář odeslán, fotografie Účastníka osobní hodnocení produktu a další dobrovolně poskytnuté údaje ze strany Účastníka (dále jen „Osobní údaje“). Správcem osobních údajů je Organizátor, příjemcem Osobních údajů je kromě výše uvedeného partnera akce taktéž společnost HACKTRACK Security, s.r.o., se sídlem Brno Pisárky, Výstaviště 405/1, 603 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 104371, IČ: 06799671, technicky zajišťující funkčnost formuláře, a Česká pošta, s.p., IČO: 47114983, se sídlem Praha 1, Politických vězňů 909/4, PSČ 225 99, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 7565, jako rozesílatel produktů k testování.

Organizátor bude takto získané Osobní údaje zpracovávat v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů a informacemi o zpracování osobních údajů účastníků akce, které najdete na https://casopisy.mafra.cz/zasady.

V Praze 10. 9. 2019

Módní aréna

Jak to vidí ostatní?
311
163
Rachel Weisz