Jedno z nejromantičtějších a nejvíce fascinujících měst světa je vám nyní na dosah. V naší soutěži totiž můžete vyhrát zpáteční let pro dva od společnosti Air France, včetně ubytování ve 4* hotelu v samém srdci francouzské metropole!

S jakou jinou společností letět do Paříže než s Air France?! Nejen, že je na pařížských letištích Charlese de Gaulla a Orly doma, ale také má největší výběr spojů. S Air France se z Prahy během chvilky přenesete do města módy, umění a gastronomie – Paříže, a to s výběrem ze šesti letů denně! Snadno si tak odlet i návrat přizpůsobíte vašim potřebám.
Francií „načichnete“ hned během letu. Vše je tady „chic“, od obsluhy, přes výborné jídlo a pití. Z Prahy jste v Paříži za necelé dvě hodiny letu. Je libo odlet v pátek po práci a návrat v neděli večer? Žádný problém, i během víkendu stihnete procházku křivolakými ulicemi Montmartru, nákupy na některé z věhlasných tříd, nebo kapku výtvarného umění. Nebo si jen tak sednout na trávník některého z mnoha parků a udělat si piknik, jako to dělají místní?Nebojte se ani cesty na letiště Charlese de Gaulla. Ne nadarmo bylo vyhlášené nejrychleji se rozvíjejícím letištěm dle ocenění Skytrax Award 2015. Z letiště CDG je výborné spojení do města. Využít můžete příměstského vlaku RER B, který odjíždí přímo od letiště každých 6-15 minut a do severního nádraží Gare du Nord vás dopraví za 34 minut. Autobusy Roissybus jste v centru města z letiště za hodinu.
O co nejlepší zážitek z vaší návštěvy Paříže se postarají i ve 4* hotelu Novotel les Halles, který se nachází v centru města. Jedno z nejkrásnějších měst světa vám bude na dosah pěšky od hotelu. Hotel nabízí ubytování jen pár kroků od Louvru, Notre Dame, Sainte Chapelle, Seiny a centra George Pompidou. Nakupování snů se nabízí v nově zrekonstruovaném shopping centru Le Forum des Halles s více než 150 obchody a restauracemi. Od hotelu Novotel les Halles se 8 linkami metra dostanete do jakékoliv části města, včetně přímých linek na letiště Charles de Gaulle a Orly, Euro Disneyland, La Defense, Gare du Nord (Eurostar a Thalys), Champs-Elysées a Arc de Triomphe.

Více na www.airfrance.cz a www.novotelparisleshalles.com.


Chcete vyhrát zpáteční let pro dva od společnosti Air France a ubytování ve 4* hotelu Novotel les Halles v centru Paříže?


Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a výhra může být vaše. Ptáme se:

Kdy byla otevřena Eiffelova věž? A proč byste ji (a celé hlavní město Francie) díky výhře v naší soutěži měl/a vidět právě vy?


Soutěž probíhá od pátku 22. června 2018 do úterý 10. července 2018.


Vyhlášení výherce proběhne 11. července 2018 na webu www.jenprozeny.cz. Výhru získá autor nejkreativnější odpovědi. Výherce vyrozumíme e-mailem. Kompletní pravidla soutěže najdete zde 

 

  11:20,  aktualizováno  26. března 2019 11:33