Britská přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo neobsahuje parabeny, umělá barviva či parfémy, stejně tak není testovaná na zvířatech. Nezáleží na tom, zda je vaše pleť suchá či mastná, minerální make-up Lily Lolo si lehce poradí i s tou nejproblematičtější pokožkou a dodá jí svěží a bezchybný vzhled, přitom umožňuje pokožce volně dýchat. Vy si ho okamžitě oblíbíte pro jeho vysokou odolnost, dlouhotrvající účinek a texturu lehkou jak pírko.

Nyní pro vás Lily Lolo připravilo sady obsahující denní a noční hydratační krém, které si vaše pleť zamiluje na první pokus, neboť pokožce poskytují ochranu a hydrataci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!

Začněte každý svůj den s výživným a ochranným Denním hydratačním krémem obsahujícím koktejl účinných ingrediencí v biokvalitě. Krém se rychle vstřebává a v jednom kroku poskytuje pokožce hydrataci a ochranu před volnými radikály. Arganový a jojobový olej v kombinaci s aloe vera pokožku vyživují, vitamín E a esenciální olej z pelargonie chrání pleť před předčasným stárnutím, zatímco rostlinné kmenové buňky podporují vznik nových pleťových buněk a regeneraci pokožky.

Večer svou pleť hýčkejte Nočním hydratačním krémem napěchovaným účinnými ingrediencemi v biokvalitě, které během noci intenzivně regenerují a zklidňují pleť a poskytují jí optimální hydrataci. Esenciální oleje z pelargonie a levandule pleť detoxikují a jejich aroma podporuje klidný spánek. Vyživující rostlinné oleje a aloe vera v kombinaci s rostlinnými kmenovými buňkami regenerují pokožku, a zvyšují tak její pružnost a zářivý vzhled.

Více informací naleznete na www.lilylolo.cz!

Tři z vás, které nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají jednu z dárkových sad Lily Lolo, obsahujících denní a noční hydratační krém.


Otázka: Který produkt od Lily Lolo byste doporučila své nejlepší kamarádce a proč?

Platnost soutěže do 17.2.2019

  11:04,  aktualizováno  31. března 14:24