Nic nemožného! TRESemmé je jedním z hlavních partnerů New York Fashion Week. Proto v New Yorku vznikají za přispění této profesionální vlasové kosmetiky žhavé vlasové trendy, kterými se můžete nechat inspirovat. Soutěžte s námi o 3 x balíček naditý produkty s profesionálním složením značky TRESemmé, jež vaši korunu krásy budou hýčkat každý den!

Těšit se můžete na kompletní pečující řadu Biotin Repair + 7. Ta je složena z revolučního šamponu, kondicionéru a vlasové masky. Díky profesionálnímu složení vlasy vyživí nejen zevnitř, ale i zvenku! Pečující řada Biotin Repair + 7 napravuje vlasy poškozené z častého odbarvování, fénování, žehlení, kulmování anebo zaplétání. Tužidlo Volume & Lift vás nebude nutit volit mezi objemem a fixací, dodá vám totiž vše najednou! Lak Ultimate Shine Hold účes chrání před vlhkostí, krepatěním a krotí i nezbedné vlásky. Od teď si můžete užít luxus kadeřnických salonů ve vaší koupelně!


Jak se jmenuje zakladatelka profesionální vlasové kosmetiky TRESemmé?


a) Edna Emmé

b) Jenna Emmé

c) Teresa Emmé

3 odpovědi vybereme a odměníme balíčkem vlasové kosmetiky TRESemmé v hodnotě 600 Kč

Na vaše odpovědi se těšíme do 21. března 2019

Nápovědu k soutěžní otázce, vlasovou inspiraci z módních přehlídek a podrobné informace o produktech naleznete na www.tresemme.com/cz


  11:38,  aktualizováno  31. března 16:47