Vstupte do okouzlujícího světa Sisley a vyzkoušejte novinky!

Bazaar šance 4/21

Izia La Nuit, 30 ml – vůně pro odvážnou, elegantní ženu, která hledá vjemový podpis, který ji mírně, ale ne úplně odhaluje. Mimořádná, neobyčejná a propracovaná vůně. Objevuje se závratná řada smyslových, plných, zářivých tónů, které se v průběhu času vyvíjejí jako metafora nesčetných aspektů lásky.

Le Phyto-Blush – jsou pudrové tvářenky s ultrajemným pečujícím vzorcem obohaceným o botanické oleje, které zajišťují úplnou měkkost a komfort. Zvýrazňuje a zkrášluje tváře závojem barvy a světla. Jejich „transformační“, ultra smyslová textura, která je hustá a ultra měkká na dotek, pleť lehce zahalí. Řada zahrnuje 6 zářivých a rozjasňujících odstínů pro všechny tóny pleti včetně zvýrazňovače pro dokonalý výsledek.

So Stretch Maximální objem a péče o řasy – prodlužuje, posiluje a definuje řasy, od kořínků po konečky. Oči jsou širší a řasy jsou plně rozevřené. Její inovativní vzorec péče o řasy zlepšuje krásu řas, jejich délku a vitalitu, jejich ochranu. Kónický kartáček pokryje všechny řasy, i ty nejjemnější, pro panoramatický efekt.

Více a nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.sisley-paris.com

Autorky tří nejzajímavějších odpovědí získají luxusní novinky Sisley.

Platnost soutěže do 14.4.2021

Otázka měsíce:

Jak se jmenuje růže, která je v nové vůni Izia La Nuit?

Kontaktní údajeOvěřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Souhlasím s pravidly soutěže. * Chcete-li se zúčastnit soutěže, musíte vyjádřit souhlas s jejími pravidly.

Opakované zaslání E-MAILU

Pokud vám nedorazil potvrzující e-mail, můžete si jej nechat znovu zaslat.

Módní aréna

Jak to vidí ostatní?
561
812
Kim Kardashian