Vyhrajte zubní pastu a ústní vodu Oral-B pro dokonale zářivý úsměv.

Společnost Oral-B byla založena v roce 1950 zubařem Robertem Hustonem, který v té době vynalezl první zubní kartáček Oral-B s jemnými a zaoblenými vlákny. Dr. Huston vynalezl a nechal značku Oral-B patentovat. Co dělá značku Oral–B tak výjimečnou? Jsou to především elektrické zubní kartáčky, mezizubní produkty a institut Oral–B poskytující poradenství v oblasti zubní hygieny.

Soutěžní balíček obsahuje:


NOVINKA - Zubní pasta Gum&Enamel Pro-Repair Gentle Whitening, 75 ml
Oral-B Professional zubní pasta Gum & Enamel Pro-Repair. Poskytuje šetrné bělení, a tím snižuje podráždění a pomáhá obnovovat zubní sklovinu za pouhé 2 týdny. Jedinečná technologie ActivRepair této pasty neutralizuje škodlivé bakterie, a tím snižuje podráždění. Kromě toho remineralizuje zubní sklovinu a chrání zuby před erozí způsobenou kyselinami. Zubní pastu koupíte ve vybraných prodejnách dm, Rossmann a Globus.Oral-B Pro-Expert Professional Protection Ústní voda 500 ml
Pokud se ústní voda Oral-B Pro-Expert Professional Protection používá 2krát denně, poskytuje pro celou ústní dutinu účinnou každodenní 24hodinovou ochranu před vznikem zubního plaku. Neštípe jako vody s obsahem alkoholu a má příjemnou mátovou příchuť.


Soutěžní otázka: Co je podle vás nejdůležitější v péči o zuby?


5 odpovědí vybereme a odměníme zubní pastou a ústní vodou Oral-B v hodnotě 200 Kč

Na vaše odpovědi se těšíme do 22. srpna


  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 17:34